↑ Return to PŘÍPRAVKA

Zápasy


3.ročník Memoriálu J. Krejzy Choceň ročníku narození 2011 a ml

So 3.2.2018 9:00-15:00hod   Sraz 8:40 hod v kabině ZS Choceň

Přihlášená družstva:

HC Spartak Choceň,HC Trutnov,HC Spartak Polička,TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí,EAC Junior Capitals Vídeň,HC Chotěboř,Mounfield Hradec Králové,Sršni Kutná Hora

Časový harmonogram turnaje:

skupina A                                 skupina B

Choceň – Capitals     9:00 – 9:35 Hradec Králové – Polička

Trutnov – Kutná Hora 9:40 – 10:15 Veselí n.L. – Chotěboř

Úprava ledu

Kutná Hora – Choceň 10:35 – 11:10 Chotěboř – Hradec Králové

Capitals- Trutnov       11:15 – 11:50 Polička – Veselí n.L.

Úprava ledu

Kutná Hora – Capitals 12: 10 – 12:45 Chotěboř – Polička

Choceň – Trutnov        12:50 – 13:25 Hradec Králové – Veselí n.L.

Úprava ledu

3.A – 3.B o 5.- 6. místo 13:45 – 14:20 4.A – 4.B o 7.- 8. místo

1.A – 1.B o 1.- 2. místo 14:25 – 15:00 2.A – 2.B o 3.- 4. místo

Vyhlášení výsledků

 

 

Nominace:

Bude upřešněna  na tréninku.

POZOR!!!!!  hráči ročníku 2011 a mladší ,kteří nemají registrační průkaz -nutné vzít průkaz zdravotní pojišťovny  a kopii rodného listu!!!!!!!

 


Termíny lednových přátelských zápasů

St 17.1.2018 15:30-16:30hod  místo tréninku Sršni-SC Kolín  Sraz 15:00 hod v kabině

 

So 27.1.2018 12:15-13:30hod  Sršni-HC Světlá n/S  Sraz 11:15 hod v kabině

 

Ne 28.1.2018 9:00-11:00hod  Den s hokejem  Sraz 8:30 hod v kabině

Týden hokeje

 


Svazový turnaj Nymburk

So 13.1.2018   9:30-13:30 hodin  Nymburk,Kralupy,Sedlčany,Sršni      Čas odjezdu 7:45 hodin,sraz 7:30 hodin před stadionem.

Nominace:

Macháček, Král, Linek, Komárek,Ryšavý,Gygal, Socha M,Socha R., Smetánka, Sovová, Stočková, Hůlová,Vlasák.

POZOR!!!!!  hráči ročníku 2011 a mladší -nutné vzít průkaz zdravotní pojišťovny!!!!!!!

 

Turnaj 2. tříd (2010) Nymburk sobota 13.1.2018
Plocha „A“ Plocha „B“
Nymburk-Kralupy Sedlčany-Sršni
Nymburk-Sedlčany Kralupy-Sršni
Sršni-Nymburk Kralupy-Sedlčany

 


Pátek 29.12.2017 Vánoční  turnaj Světlá n/S

9:00-16:00 hodin  Sraz v 8:00 hod v kabině ZS Světlá

 

Časy

Plocha A

Plocha B

9:00 – 9:35

HC Světlá n/S vs. HC Nymburský Lev

BK Havlíčkův Brod vs. SK Sršni K. Hora

9:45 – 10:20

HC Kometa Brno vs. HC Litomyšl

HC Spartak Polička vs. HC Spartak Choceň

10:20 – 10:40

úprava ledové plochy

10:40 – 11:15

HC Světlá n/S vs. HC Kometa Brno

BK Havlíčkův Brod vs. HC Spartak Polička

11:25 – 12:00

HC Nymburský Lev vs. HC Litomyšl

SK Sršni K. Hora vs. HC Spartak Choceň

12:00 – 12:20

úprava ledové plochy

12:20 – 12:55

HC Světlá n/S vs. HC Litomyšl

BK Havlíčkův Brod vs. HC Spartak Choceň

13:05 – 13:40

HC Nymburský Lev vs. HC Kometa Brno

SK Sršni K. Hora vs. HC Spartak Polička

13:40 – 14:00

úprava ledové plochy

14:00 – 14:35

A3 vs B3

A4 vs. B4

14:45 – 15:20

A1 vs. B1

A2 vs. B2

15:30

Vyhlášení výsledků

 

Nominace:Macháček,Komárek,Král,Gygal,Smetánka,Sovová,Stočková,Dvořák,Břinčil,Vlasák,Hůlová,Ryšavý,Socha R.

 


Úterý 26.12.2017 Vánoční  turnaj Kutná Hora

9:00-12:15 hodin SC Kolín,HC Čáslav,HC Chrudim,SK Sršni KH  Sraz v 8:00 hod v kabině

Plocha „A“ Plocha „B“
Sršni-HC Čáslav
9:00 – 9:55  SC Kolín-HC Chrudim
Sršni-HC Chrudim
9:55 – 10:50  SC Kolín-HC Čáslav
úprava ledu 10:50 – 11:10 úprava ledu
Sršni-SC Kolín
11:10 – 11:55  HC Čáslav-HC Chrudim
Vyhlášení výsledků 12:00 Vyhlášení výsledků

Nominace:Macháček,Komárek,Král,Gygal,Linek,Smetánka,Sovová,Stočková,Socha M+R,Dvořák,Břinčil,Vlasák,Hůlová

 


Neděle 17.12.2017

Přátelský zápas 11:15-12:45 hod Sršni- HC Chrudim  Sraz 10:15 hod v kabině

 


Svazový turnaj Beroun

So 2.12.2017   10:30-15:00 hodin  Beroun, Rakovník,Popovice,Sršni      Čas odjezdu 8:15 hodin,sraz 8:00 hodin před stadionem.

Nominace:

Macháček, Král, Linek, Gygal, Socha M, Smetánka, Komárek, Sovová, Stočková, Hůlová,Vlasák,Břinčil,Tvrdík T.

POZOR!!!!!  hráči ročníku 2011 a mladší -nutné vzít průkaz zdravotní pojišťovny!!!!!!!

 


Vánoční  turnaje 2017

Út 26.12.2017  9:00-12:15hod  vánoční turnaj Sršni Kutná Hora (SC Kolín,HC Čáslav,HC Chrudim,SK Sršni KH)  Sraz v 8:00 hod v kabině

Pá 29.12.2017  9:00-16:00hod vánoční turna HC Světlá n/S  Sraz v 8:00 hod na ZS Světlá n/S

 


Termíny listopadových přátelských zápasů

So 4.11.2017 9:00-10:30hod  Sršni-HC Nymburský Lev  Sraz 8:00 hod v kabině

 

Ne 26.11.2017 9:30-11:00hod  Sršni- SC Kolín  Sraz 8:30 hod v kabině

 


Svazové turnaje 2017-18

POZOR!!! změny u svazových turnajů.

So 4.11.2017 turnaj odhlášen

So 2.12.2017 není turnaj v Poděbradech ale v Berouně     Čas odjezdu 8:15 hodin,sraz 8:00 hodin před stadionem.

Ne 14.1.2018 není turnaj v Mělníku ale v Popovicích

So 24.3.2018 turnaj Kutná Hora-posun z důvodu jarních prázdnin z 3.3. na 24.3.

 


Svazový turnaj Vlašim

So 7.10.2017  Vlašim,Kralupy,Nymburk,Sršni      Čas odjezdu 7:15 hodin,sraz 7:00 hodin před stadionem.

Program zápasů

Plocha „A“ Plocha „B“
 Vlašim  – Kutná Hora 9.00 – 9.50 Kralupy – Nymburk
 Vlašim – Kralupy 9.50 – 10.40 Kutná Hora – Nymburk
úprava ledu 10.40 – 10.55 úprava ledu
 Vlašim – Nymburk 10.55 – 11.45 Kutná Hora – Kralupy

 

Nominace:

Macháček, Král, Linek, Gygal, Socha – 2x, Smetánka, Komárek, Břinčil A., Sovová, Stočková, Dvořák,Vlasák

POZOR!!!!!  hráči ročníku 2011 a mladší -nutné vzít průkaz zdravotní pojišťovny!!!!!!!

 


Termíny říjnových přátelských zápasů

Ne 15.10.2017 9:30-11:00hod  Sršni-HC Světlá n/S  Sraz 8:30hod v kabině

 

So 21.10.2017 9:15-10:45hod  Sršni-HC Chrudim  Sraz 8:15hod v kabině

 

So 28.10.2017 9:15-10:45hod  Sršni-HC Ledeč n/S  Sraz 8:15hod v kabině

 

 


Čtvrtek 28.9.2017

Ve čtvrtek 28.9.  je místo tréninku přátelský zápas s HC Čáslav.

         

Začátek 15:30 hod na domácím stadionu KH.

Sraz v 14:30 hodin v kabině.

 


Sobota 23.9.2017 8:45 hodin

Akce Týden hokeje-nábor našich nových spoluhráčů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tréninkové utkání přípravky.

Sraz v 8:30 hodin v kabině.

 


Neděle 17.9.2017

Přátelský zápas s HC Chrudim  Zápas zrušen-soupeř nepřijede!!!

         

Začátek 9:30 hod na domácím stadionu KH

Sraz  8:30 hod v kabině

 


 

Svazové turnaje 2017-18

 

So 7.10.2017 Vlašim (Vlašim,Kralupy,Nymburk,Sršni)        Čas odjezdu 7:15 hodin,sraz 7:00 hodin před stadionem.

So 2.12.2017 Beroun (Beroun, Rakovník,Popovice,Sršni)    Čas odjezdu 8:15 hodin,sraz 8:00 hodin před stadionem.

Ne 14.1.2018 Popovice (Popovice,Beroun,Černošice,Sršni)  Čas odjezdu 9:45 hodin,sraz 9:30 hodin před stadionem.

So 10.2.2018 Žebrák (Žebrák, Slaný, Beroun,Sršni)

So 24.3.2018 Kutná Hora (Vlašim, Rakovník, Beroun,Sršni)

 

 

Sraz na stadionu 60 minut před zápasem.

Odjezdy autobusů a začátky zápasů budou upřesněny.

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ