↑ Return to PŘÍPRAVKA

Zápasy

SO 23.3.2019 – přátelský turnaj v Čáslavi za účasti SK SRŠNI, start: 09:40hod., konec: 13:20hod.. Týmy atd. budou upřesněny.

 

Předpokládaný časový harmonogram:

 Čas Plocha A Plocha B
9:40 – 10:25 Čáslav Kutná Hora Kolín Letňany
10:30 – 11:15 Čáslav Kolín Kutná Hora Letňany
11:20 – 11:40 Úprava ledové plochy
  11:45 – 12:30 Čáslav Letňany Kolín Kutná Hora
12:35 – 13:10 Dovednostní soutěže
13:20 Vyhodnocení turnaje

_________________________________________________________________

Ne 24.2.2019 – Domácí přátelák SK Sršni vs. HC Ledeč n.Sáz., start: 09:30hod (v kabině sraz 08:30hod.) – nominováni jsou všichni !

_________________________________________________________________

27.1.2019 ve 12:15h přátelské utkání ve Světlé n. Sázavou, sraz v kabině ve Světlé v 11:15h, jedou úplně všichni !

 

_________________________________________________________________

NE 13.01.2019 – Svazový turnaj v Rakovníku, odjezd 06:45hod., sraz v kabině v 06:30hod., týmy: HC Rakovník, SK Sršni, HC Benátky n.j.

 

Herní systém 2×15 minut

  HŘIŠTĚ B (u rolby)                                                HŘIŠTĚ A (u časomíry)

 

9:45 – 10:20

      HC Berounští Medvědi – HC Benátky nad Jizerou

 

HC Rakovník – SK Sršni Kutná Hora
10:25 – 11:00

HC Benátky nad Jizerou – SK Sršni Kutná Hora

 

  HC Rakovník – HC Berounští Medvědi
11:05 – 11:20

       ÚPRAVA LEDU

 

11:25- 12:00

HC Berounští Medvědi – SK Sršni Kutná Hora

 

  HC Rakovník – HC Benátky nad Jizerou

_________________________________________________________________

SO 29.12.2018 – Vánoční turnaj v Čáslavi, start 09:00 (kabina ZS Čáslav 08:00hod.), týmy: HC Gripeni, SK Sršni, SC Kolín, HC Poděbrady

Start turnaje: 09:00hod

Sraz v kabině: 08:00hod

Čas Plocha A Plocha B
9:00 – 9:45 Čáslav Poděbrady Kolín Kutná Hora
9:50 – 10:35 Čáslav Kutná Hora Kolín Poděbrady
Úprava ledové plochy
11:00 Oběd 1. skupina
10:50 – 11:35 Čáslav Kolín Poděbrady Kutná Hora
11:40 Oběd 2. skupina
12:30 Dovednostní soutěže
13:00 Vyhodnocení turnaje

V Čáslavi je možnost obědů (i pro dospělé) – 100Kč /osoba (polévka vývar s nudleni, kuřecí řízek se šťouch.bramborem), hlaste co nejdříve Romanovi

_______________________________________________________________________

ST 26.12.2018 – Vánoční turnaj v Kutné Hoře, start 09:00 (kabina 08:00hod.), týmy: SK Sršni, HC Skuteč, HC Gripeni Čáslav

 

Start turnaje: 09:00hod

Sraz v kabině: 08:00hod

 

9:00 – 10:10                       1. zápas

HC Čáslav                        –    SK Sršni Kutná Hora                                         (vlevo)

 

10:15 – 11:25                     2. zápas

HC Čáslav                        –    HC Skuteč                                                       (vpravo)

 

 

11:25 – 11:45                     Úprava ledu

 

 

11:45 – 12:15                    Dovednostní soutěže…………………………………………..

Nejrychlejší bruslař (1x kolo na čas), Nejšikovnější hráč (slalom s kotoučem na čas)

 

 

12:15 – 13:25                     3. zápasy

SK Sršni Kutná Hora          –    HC Skuteč                                                       (vlevo)

 

 

13:25                                  Vyhlášení turnaje

_______________________________________________________________________

NE 09.12.2018 – zimní stadion Kutná Hora, start 9:15, týmy: SK Sršni, HC Slavoj Velké Popovice, HC Rakovník, HC Berounští medvědi

Start turnaje: 09:15hod

Sraz v kabině: 08:15hod

 

9:15 – 10:00 1. zápasy
HC Slavoj Velké Popovice VS: SK Sršni Kutná Hora (vlevo)
HC Berounští Medvědi VS: HC Rakovník (vpravo)
10:05 – 10:45 2. zápasy
SK Sršni Kutná Hora VS: HC Rakovník (vlevo)
HC Berounští Medvědi VS: Slavoj Velké Popovice (vpravo)
10:45 – 11:00 Úprava ledu
11:00 – 11:40 3. zápasy
SK Sršni Kutná Hora VS: HC Berounští Medvědi (vlevo)
HC Rakovník VS: HC Slavoj Velké Popovice (vpravo)

Nominace na turnaj:

Sršni – Popovice  9:15 Sršni – Rakovník  10:05 Sršni – Beroun 11:00
Dvořák Dvořák Dvořák
Vlasák Vlasák Vlasák
Wiesner Wiesner Wiesner
Kohár Kohár Kohár
Břinčil Aleš Břinčil Aleš Břinčil Aleš
Hůlová Hůlová Hůlová
Ryšavý Ryšavý Ryšavý
Květová Květová Květová
Šibrava Šibrava Šibrava
Bohdan Brei Bohdan
Kapusta Kapusta Socha
Břinčil Luboš Simon Simonová
Simon Simonová Břinčil Luboš

_______________________________________________________________________

SO 24.11.2018 – Přátelský zápas SK SRŠNI vs. SC KOLÍN, start 9:15hod.,sraz v kabině 8:15

________________________________________________________________________

NE 18.11.2018 – Přátelský zápas SK SRŠNI vs. SC KOLÍN, start 9:30hod.,sraz v kabině 8:30

Nominace: Mikymátor + Ondra Vlasák, Kuba Wiesner, Vojta Kohár,Aleš Břinčil + Ani Hůlová,Pepík Ryšavý, Šája Květová, Anežka Simonová

________________________________________________________________________

SO 10.11.2018 – Zimní stadion Čáslav, týmy: HC Čáslav, SK Sršni Kutná Hora, HC Rakovník a Berounští medvědi

Start turnaje: 11.00hod.

Sraz v kabině na ZS Čáslav: 10.00hod.

Doprava vlastní !

Nominace  Čáslav 10.11. 2018

Sršni – Beroun  11:00 Sršni – Rakovník  11:40 Sršni – Čáslav 12:30
Dvořák Dvořák Dvořák
Vlasák Vlasák Vlasák
Wiesner Wiesner Wiesner
Kohár Kohár Kohár
Břinčil Aleš Břinčil Aleš Břinčil Aleš
Hůlová Hůlová Hůlová
Ryšavý Ryšavý Ryšavý
Květová Květová Květová
Šibrava Šibrava Šibrava
Bohdan Brei Bohdan
Kapusta Smetánka Kapusta
Břinčil Luboš Simon Simonová
Simon Simonová Břinčil Luboš

________________________________________________________________________

Přátelské utkání SO 27.10.2018 – v 8:30hod. v Ledči nad Sázavou, sraz v Ledči v 7:30hod. (vlastní doprava)

________________________________________________________________________

SO 13.10.2018 – Svazový turnaj: ZS Sedlčany , týmy: TJ Tatran Sedlčany, SK Sršni Kutná Hora, HC Rakovník, HC Beroun

odjezd autobusu: 09:30hod. (sraz v 9.00hod. v kabině)

Start turnaje: 12.00hod.

________________________________________________________________________

Přátelské utkání PÁTEK 28.09.2018

28.9.2018 se střetneme na domácím stadionu s HC Ledeč nad Sázavou, začátek utkání je naplánován na 9:00, sraz v kabině v 8:00 !

 

________________________________________________________________________

Přehled termínů svazových turnajů přípravky – sezóna 2018/2019

SO 13.10.2018 – Zimní stadion Sedlčany , týmy: TJ Tatran Sedlčany, SK Sršni Kutná Hora, HC Rakovník

SO 10.11.2018 – Zimní stadion Čáslav, týmy: HC Čáslav, SK Sršni Kutná Hora, HC Rakovník

SO 08.12.2018 – Zimní stadion Kutná Hora, týmy: SK Sršni Kutná Hora, HC Slavoj Velké Popovice, HC Rakovník

SO 12.01.2019 – Zimní stadion Rakovník, týmy: HC Rakovník, SK Sršni Kutná Hora, HC Benátky nad Jizerou

SO 09.02.2019 – Zimní stadion Vlašim, týmy: HC Rytíři Vlašim, SK Sršni Kutná Hora, HC Junior Mělník

SO 09.03.2019 – Zimní stadion Kralupy n.Vlt., týmy: HC Kralupy nad Vltavou, SK Sršni Kutná Hora, HC Čáslav, HC Junior Mělník

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Přátelské utkání SOBOTA 15.09.2018

V sobotu se střetneme na domácím stadionu s Gripenama z Čáslavi, začátek utkání je naplánován na 9:15, sraz v kabině v 8:15 !