↑ Return to STARŠÍ ŽÁCI

Všechny zápasy (st. žáci)

 

Rozlosování:  Mistrovská utkání liga starších žáků
1. kolo 9.9.2017 Sobota – 10.9.2017 Neděle
S7201 Volno SK Sršni Kutná Hora
S7202 BK Mladá Boleslav TJ Stadion Nymburk   10  :  1
S7203 HC Benátky nad Jizerou HC Hvězda Praha     6  :  2
S7204 HC Letci Letňany HC Poděbrady     2  :  4
S7205 SC Kolín HC Junior Mělník   12  :  0
S7206 HC Rytíři Vlašim TJ Slavoj Zbraslav     2  :  6
2. kolo 16.9.2017 Sobota
S7207 SK Sršni Kutná Hora TJ Slavoj Zbraslav     1  :  1
S7208 HC Junior Mělník HC Rytíři Vlašim     3  :  8
S7209 HC Poděbrady SC Kolín     4  :  7
S7210 HC Hvězda Praha HC Letci Letňany     2  :  6
S7211 TJ Stadion Nymburk HC Benátky nad Jizerou     3  :  3
S7212 Volno BK Mladá Boleslav
3. kolo 17.9.2017 Neděle
S7213 BK Mladá Boleslav SK Sršni Kutná Hora    10  :  3
S7214 HC Benátky nad Jizerou Volno
S7215 HC Letci Letňany TJ Stadion Nymburk    10  :  2
S7216 SC Kolín HC Hvězda Praha    13  :  3
S7217 HC Rytíři Vlašim HC Poděbrady      3  :  9
S7218 TJ Slavoj Zbraslav HC Junior Mělník    10  :  1
4. kolo 23.9.2017 Sobota – 24.9.2017 Neděle
S7219 SK Sršni Kutná Hora HC Junior Mělník     9  :  0
S7220 HC Poděbrady TJ Slavoj Zbraslav     4  :  4
S7221 HC Hvězda Praha HC Rytíři Vlašim 4  :  4
S7222 TJ Stadion Nymburk SC Kolín  2  :  11
S7223 Volno HC Letci Letňany
S7224 BK Mladá Boleslav HC Benátky nad Jizerou    10  :  5
5. kolo 28.9.2017 Čtvrtek
S7225 HC Benátky nad Jizerou SK Sršni Kutná Hora 5  :  2
S7226 HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav 3  :  2
S7227 SC Kolín Volno
S7228 HC Rytíři Vlašim TJ Stadion Nymburk 6  :  3
S7229 TJ Slavoj Zbraslav HC Hvězda Praha 0  :  3
S7230 HC Junior Mělník HC Poděbrady 1  :  24
6. kolo 30.9.2017 Sobota
S7231 SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady 9  :  3
S7232 HC Hvězda Praha HC Junior Mělník 12  :  1
S7233 TJ Stadion Nymburk TJ Slavoj Zbraslav 3  :  2
S7234 Volno HC Rytíři Vlašim
S7235 BK Mladá Boleslav SC Kolín 4  :  2
S7236 HC Benátky nad Jizerou HC Letci Letňany 1  :  3
7. kolo 7.10.2017 Sobota – 8.10.2017 Neděle
S7237 HC Letci Letňany SK Sršni Kutná Hora  8  :  4
S7238 SC Kolín HC Benátky nad Jizerou     7  :  5
S7239 HC Rytíři Vlašim BK Mladá Boleslav     6  :  5
S7240 TJ Slavoj Zbraslav Volno
S7241 HC Junior Mělník TJ Stadion Nymburk    0  :  22
S7242 HC Poděbrady HC Hvězda Praha     6  :  4
8. kolo 14.10.2017 Sobota
S7243 SK Sršni Kutná Hora HC Hvězda Praha    4  :  10
S7244 TJ Stadion Nymburk HC Poděbrady    ….. : …..
S7245 Volno HC Junior Mělník
S7246 BK Mladá Boleslav TJ Slavoj Zbraslav    8  :  0
S7247 HC Rytíři Vlašim HC Benátky nad Jizerou    8  :  6
S7248 HC Letci Letňany SC Kolín    5  :  1
9. kolo 15.10.2017 Neděle
S7249 SC Kolín SK Sršni Kutná Hora    8  :  9
S7250 HC Rytíři Vlašim HC Letci Letňany    1  :  6
S7251 TJ Slavoj Zbraslav HC Benátky nad Jizerou    7  :  1
S7252 HC Junior Mělník BK Mladá Boleslav    0  :  26
S7253 HC Poděbrady Volno
S7254 HC Hvězda Praha TJ Stadion Nymburk    4  :  7
10. kolo 21.10.2017 Sobota – 22.10.2017 Neděle
S7255 SK Sršni Kutná Hora TJ Stadion Nymburk    6  :  4
S7256 Volno HC Hvězda Praha
S7257 BK Mladá Boleslav HC Poděbrady    6  :  3
S7258 HC Benátky nad Jizerou HC Junior Mělník  10  :  1
S7259 HC Letci Letňany TJ Slavoj Zbraslav    6  :  1
S7260 SC Kolín HC Rytíři Vlašim    7  :  3
11. kolo 28.10.2017 Sobota
S7261 HC Rytíři Vlašim SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7262 TJ Slavoj Zbraslav SC Kolín    ….. : …..
S7263 HC Junior Mělník HC Letci Letňany    ….. : …..
S7264 HC Poděbrady HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7265 HC Hvězda Praha BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7266 TJ Stadion Nymburk Volno
12. kolo 29.10.2017 Neděle
S7267 SK Sršni Kutná Hora Volno
S7268 TJ Stadion Nymburk BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7269 HC Hvězda Praha HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7270 HC Poděbrady HC Letci Letňany    ….. : …..
S7271 HC Junior Mělník SC Kolín    ….. : …..
S7272 TJ Slavoj Zbraslav HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
13. kolo 4.11.2017 Sobota
S7273 TJ Slavoj Zbraslav SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7274 HC Rytíři Vlašim HC Junior Mělník    ….. : …..
S7275 SC Kolín HC Poděbrady    ….. : …..
S7276 HC Letci Letňany HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7277 HC Benátky nad Jizerou TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7278 BK Mladá Boleslav Volno
14. kolo 11.11.2017 Sobota – 12.11.2017 Neděle
S7279 SK Sršni Kutná Hora BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7280 Volno HC Benátky nad Jizerou
S7281 TJ Stadion Nymburk HC Letci Letňany    ….. : …..
S7282 HC Hvězda Praha SC Kolín    ….. : …..
S7283 HC Poděbrady HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7284 HC Junior Mělník TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
15. kolo 17.11.2017 Pátek
S7285 HC Junior Mělník SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7286 TJ Slavoj Zbraslav HC Poděbrady    ….. : …..
S7287 HC Rytíři Vlašim HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7288 SC Kolín TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7289 HC Letci Letňany Volno
S7290 HC Benátky nad Jizerou BK Mladá Boleslav    ….. : …..
16. kolo 18.11.2017 Sobota – 19.11.2017 Neděle
S7291 SK Sršni Kutná Hora HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7292 BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany    ….. : …..
S7293 Volno SC Kolín
S7294 TJ Stadion Nymburk HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7295 HC Hvězda Praha TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7296 HC Poděbrady HC Junior Mělník    ….. : …..
17. kolo 25.11.2017 Sobota – 26.11.2017 Neděle
S7297 HC Poděbrady SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7298 HC Junior Mělník HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7299 TJ Slavoj Zbraslav TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7300 HC Rytíři Vlašim Volno
S7301 SC Kolín BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7302 HC Letci Letňany HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
18. kolo 2.12.2017 Sobota
S7303 SK Sršni Kutná Hora HC Letci Letňany    ….. : …..
S7304 HC Benátky nad Jizerou SC Kolín    ….. : …..
S7305 BK Mladá Boleslav HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7306 Volno TJ Slavoj Zbraslav
S7307 TJ Stadion Nymburk HC Junior Mělník    ….. : …..
S7308 HC Hvězda Praha HC Poděbrady    ….. : …..
19. kolo 9.12.2017 Sobota – 10.12.2017 Neděle
S7309 HC Hvězda Praha SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7310 HC Poděbrady TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7311 HC Junior Mělník Volno
S7312 TJ Slavoj Zbraslav BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7313 HC Rytíři Vlašim HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7314 SC Kolín HC Letci Letňany    ….. : …..
20. kolo 16.12.2017 Sobota
S7315 SK Sršni Kutná Hora SC Kolín    ….. : …..
S7316 HC Letci Letňany HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7317 HC Benátky nad Jizerou TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7318 BK Mladá Boleslav HC Junior Mělník    ….. : …..
S7319 Volno HC Poděbrady
S7320 TJ Stadion Nymburk HC Hvězda Praha    ….. : …..
21. kolo 17.12.2017 Neděle
S7321 TJ Stadion Nymburk SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7322 HC Hvězda Praha Volno
S7323 HC Poděbrady BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7324 HC Junior Mělník HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7325 TJ Slavoj Zbraslav HC Letci Letňany    ….. : …..
S7326 HC Rytíři Vlašim SC Kolín    ….. : …..
22. kolo 6.1.2018 Sobota
S7327 SK Sršni Kutná Hora HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7328 SC Kolín TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7329 HC Letci Letňany HC Junior Mělník    ….. : …..
S7330 HC Benátky nad Jizerou HC Poděbrady    ….. : …..
S7331 BK Mladá Boleslav HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7332 Volno TJ Stadion Nymburk
23. kolo 13.1.2018 Sobota – 14.1.2018 Neděle
S7333 Volno SK Sršni Kutná Hora
S7334 BK Mladá Boleslav TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7335 HC Benátky nad Jizerou HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7336 HC Letci Letňany HC Poděbrady    ….. : …..
S7337 SC Kolín HC Junior Mělník    ….. : …..
S7338 HC Rytíři Vlašim TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
24. kolo 20.1.2018 Sobota – 21.1.2018 Neděle
S7339 SK Sršni Kutná Hora TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7340 HC Junior Mělník HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7341 HC Poděbrady SC Kolín    ….. : …..
S7342 HC Hvězda Praha HC Letci Letňany    ….. : …..
S7343 TJ Stadion Nymburk HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7344 Volno BK Mladá Boleslav
25. kolo 27.1.2018 Sobota – 28.1.2018 Neděle
S7345 BK Mladá Boleslav SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7346 HC Benátky nad Jizerou Volno
S7347 HC Letci Letňany TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7348 SC Kolín HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7349 HC Rytíři Vlašim HC Poděbrady    ….. : …..
S7350 TJ Slavoj Zbraslav HC Junior Mělník    ….. : …..
26. kolo 3.2.2018 Sobota – 4.2.2018 Neděle
S7351 SK Sršni Kutná Hora HC Junior Mělník    ….. : …..
S7352 HC Poděbrady TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7353 HC Hvězda Praha HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7354 TJ Stadion Nymburk SC Kolín    ….. : …..
S7355 Volno HC Letci Letňany
S7356 BK Mladá Boleslav HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
27. kolo 10.2.2018 Sobota – 11.2.2018 Neděle
S7357 HC Benátky nad Jizerou SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7358 HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7359 SC Kolín Volno
S7360 HC Rytíři Vlašim TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7361 TJ Slavoj Zbraslav HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7362 HC Junior Mělník HC Poděbrady    ….. : …..
28. kolo 17.2.2018 Sobota – 18.2.2018 Neděle
S7363 SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady    ….. : …..
S7364 HC Hvězda Praha HC Junior Mělník    ….. : …..
S7365 TJ Stadion Nymburk TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7366 Volno HC Rytíři Vlašim
S7367 BK Mladá Boleslav SC Kolín    ….. : …..
S7368 HC Benátky nad Jizerou HC Letci Letňany    ….. : …..
29. kolo 24.2.2018 Sobota – 25.2.2018 Neděle
S7369 HC Letci Letňany SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7370 SC Kolín HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7371 HC Rytíři Vlašim BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7372 TJ Slavoj Zbraslav Volno
S7373 HC Junior Mělník TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7374 HC Poděbrady HC Hvězda Praha    ….. : …..
30. kolo 3.3.2018 Sobota
S7375 SK Sršni Kutná Hora HC Hvězda Praha    ….. : …..
S7376 TJ Stadion Nymburk HC Poděbrady    ….. : …..
S7377 Volno HC Junior Mělník
S7378 BK Mladá Boleslav TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7379 HC Benátky nad Jizerou HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
S7380 HC Letci Letňany SC Kolín    ….. : …..
31. kolo 10.3.2018 Sobota – 11.3.2018 Neděle
S7381 SC Kolín SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7382 HC Rytíři Vlašim HC Letci Letňany    ….. : …..
S7383 TJ Slavoj Zbraslav HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7384 HC Junior Mělník BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7385 HC Poděbrady Volno
S7386 HC Hvězda Praha TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
32. kolo 17.3.2018 Sobota – 18.3.2018 Neděle
S7387 SK Sršni Kutná Hora TJ Stadion Nymburk    ….. : …..
S7388 Volno HC Hvězda Praha
S7389 BK Mladá Boleslav HC Poděbrady    ….. : …..
S7390 HC Benátky nad Jizerou HC Junior Mělník    ….. : …..
S7391 HC Letci Letňany TJ Slavoj Zbraslav    ….. : …..
S7392 SC Kolín HC Rytíři Vlašim    ….. : …..
33. kolo 24.3.2018 Sobota – 25.3.2018 Neděle
S7393 HC Rytíři Vlašim SK Sršni Kutná Hora    ….. : …..
S7394 TJ Slavoj Zbraslav SC Kolín    ….. : …..
S7395 HC Junior Mělník HC Letci Letňany    ….. : …..
S7396 HC Poděbrady HC Benátky nad Jizerou    ….. : …..
S7397 HC Hvězda Praha BK Mladá Boleslav    ….. : …..
S7398 TJ Stadion Nymburk Volno

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>