«

«

Pro 08

Utrpěné vítězství

Neděle 8.12.2019 SK Černošice – SK Sršni Kutná Hora 1:2 (0:0,0:2,1:0) Zdá se, že nedělní dopolední zápasy nejsou pro tým juniorů to pravé ořechové. To co v nich někteří hráči předvádějí se dá jen těžko popsat slušnými slovy. Naše hra v Černošicích měla k ideálu velmi daleko, naštěstí pro nás byl soupeř ještě horší než my.

Na rozdíl, od předchozích dvou zápasů, jsme se tentokrát nenechali vyloučit hned v první minutě. Vyloučení sice nakonec stejně přišla, ale na naší straně jich bylo výrazně méně než na straně soupeře a tentokrát nijak do výsledného skóre nezasáhla. Domácí se jevili jako urputný a bojovný tým, na naší straně stála větší hokejovost, kterou jsme ale i přes dobré příležitosti nedokázali v první třetině proměnit. Prvního gólu se diváci dočkali až na začátku druhé třetiny, kdy z nenápadné akce skóroval Patrik Hladík. Gól měl naše hráče uklidnit, ale možná je „uklidnil“ až příliš a další skoro minutu a půl po rozehrání jsme nebyli schopni se dostat z vlastní třetiny. Ve 28. minutě se zrodila naše další branka, když se „nechytatelnou“ střelou prosadil Filip Mikeška. V uvozovkách proto, že když střelu brankař nechytne, je vždycky nechytatelná a v tomto případě jsme byli rádi, že se puk doklouzal za brankovou čáru. Chvíli po zvýšení našeho vedení, jsme měli možnost rozhodnout utkání, když jsme měli jeden a půl minutovou početní výhodu pět na tři. Bohužel se nám ani nepodařilo pořádně ohrozit branku a druhá třetina tak skončila naším vedením 0:2. V poslední třetině jsme pokračovali v našem nepřesvědčivém výkonu, který vyvrcholil v 53. minutě brankou domácích, kterou snížili na 1:2. Na střídačce tak rostla obava o výsledek utkání. Ten ale i přes závěrečnou hru domácích bez brankaře, podpořenou naším vyloučením, zůstal nezměněn a Sršni tak utrpěli hubenou výhru 1:2.

Další utkání sehrají junioři v neděli 15.12.2019 od 17:30 na domácím ledě proti Poděbradům.

Sestava: Pekař, Zvěřina – Knížek, Kopecký – Kvapil, Kubelka, Koubský – Plíhal – Pokorný, Mikeška – Hladík – Hobza, Bartoš – Secký – Zahradníček

Branky a nahrávky: 23. Hladík (Hobza), 28. Mikeška (Zvěřina)

Tresty: 20:14 Využití: 0:0 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář