«

«

Říj 06

Utrpení mladého Boháčka

4.10.2015 SK Sršni Kutná Hora – HC Rytíři Vlašim 4:10 (2:3,1:3,1:4) Nadpis příspěvku se může zdát trochu zavádějící, ale nedělní výkon ve mně evokuje název tohoto starého českého filmu. Jen za jméno Boháček by se dalo dosadit jméno kteréhokoliv z domácích fanoušků…Úvod utkání vůbec nevypadal špatně, hned z první útočné akce jsme šli do vedení. Možnost skórovat měli oba týmy a v 17. minutě jsme šli dokonce do dvoubrankového vedení. Během posledních tří minut první třetiny ale úplně zkolabovala naše obrana a soupeř otočil na 2:3. Ve druhé třetině jsme pokračovali ve „výkonu“ ze závěru třetiny první. Chybělo nám snad úplně včechno, nasazení, hra do těla, přihrávka, střelba… Výsledkem bylo navýšení náskoku hostů na 3:6. Bohužel ani poslední třetina nepřinesla z naší strany žádné zlepšení a chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na zápas přípravky, kam letěl puk, jela většina našich hráčů a soupeř tak dostával prostor okolo brankoviště, čehož neváhal využít a konečný stav utkání byl tak 4:10.

Po vzoru Zdeňka Jelínka jsem se na zápase pokusil najít nějaká pozitiva a našel jsem dvě: 1. hůř už snad hrát nemůžeme (snad jedině kdyby ještě ke všemu nezachytali brankaři) a tím pádem musí náš výkon v budoucnosti stoupat, 2. nerozbila se rolba…

Branky a nahrávky: 1. Macháček (Fišar, Kratochvíl), 17. Kratochvíl (Bachtík), 34. Macháček, 60. Fišar

Vyloučení: 6:8

Využití: 3:0

Oslabení: 0:1

Brankaři: Wagenknecht, Pekař

Hráči v poli: Fišar, Macháček, Bachtík, Koubský, Kratochvíl, Zíka, Kopecký, Brich, Míšek, Adamec, Link, Kadleček

PS Omlouvám se Kráťovi, ale jeho gól jsem bohužel nezaznamenal a aby toho nebylo málo zaměnil jsem na videu asistenci, kterou měl Bachtík…