«

«

Pro 16

V derby s Kolínem jsme propadli na všech frontách

18. kolo sobota 16.12.2017

SK Sršni Kutná Hora:SC Kolín 1:8 (0:3; 1:3; 0:2)

V sobotním derby s Kolínem jsme jednoznačně prohráli. Bohužel jsme si vybrali zase jeden hodně slabý den, ve kterém nás soupeř rozebral na součástky.

Přísloví se vyvíjela po staletí a jsou dědictvím po našich předcích. Zračí se v nich zkušenosti a moudro každého národa. Já bych dnes použil dvě, která jsou příznačná pro dnešní výkon našich sršních borců na ledě „Bez práce nejsou koláče“ a „Bez práce rybu z rybníka nevylovíš“. Dnešní výkon se dá zařadit k výrazu tristní (což je významově stejné jako např. fiasko, prohra, nezdar, neúspěch, trapné selhání, malér, průšvih/ {vulg. průser}, patálie, polízanice).

Průběh utkání nemá cenu moc popisovat, protože bych se neustále opakoval, ale vypíchnul bych pět momentů. 1. Prvních deset minut bylo z naší strany relativně v pohodě, sice jsme byli horší, ale byla znát chuť do hry. 2. V rozmezí času 11:00-12:54 jsme dostali tři góly a bylo po nás. Od této doby jsme kupili chybu za chybou a ještě k tomu bez náznaku jakéhokoli rychlejšího pohybu. 3. Jediný náš světlý moment v utkání směrem dopředu v čase 37:13 střela Natky Brichové, která znamenala snížení na 1:6. 4. Čas 38:55 trestné střílení soupeře, které si Jedna Koleček při blafáku k pravé tyči pohlídal. 5. Poměr vyloučení 8:11, kdy my jsme přispěli i dvěma desetiminutovými tresty.

Vzhledem k tomu, že zítra zajíždíme do Nymburka k dalšímu mistráku, navrhuji na dnešek zapomenout a dělat jako by se vůbec nic nestalo. Prostě dnešní dopoledne vymazat z paměti a zítra v Nymburce vyhrát.

Sestava:

Jan Koleček

David Zvěřina, Matěj Šváb, Vojtěch Hamsa, Lukáš Secký „C“, Jan Kašpar, Natálie Brichová, Tomáš Knížek, Petr Hrubý, Denis Čížek, Šimon Pokorný, Vojtěch Matějka, Ondřej Veit, Josef Komárek, Dominik Franc, Tomáš Janata

Trenér: Michal Procházka

Asistent trenéra: Martin Veit

Statistiky:

Branky: 1 x Natálie Brichová

Asistence: 1 x Dominik Franc

Vyloučení:  8  :  11

Branky přesilová hra:  1  :  2

Branky oslabení:   0  :  0

Zásahy brankáři: 42 : 18

 

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ