Lis 12

V poslední minutě jsme padli

11. kolo sobota 4.11.2017

TJ Slavoj Zbraslav:SK Sršni Kutná Hora 5:4 (1:3; 2:1; 2:0)

V sobotu 4.11. jsme odehráli utkání v Praze na Smíchově s místním klubem Slavoj Zbraslav. Do utkání jsme vstoupili asi až moc dobře, protože ani vedení 0:3 nevedlo ke kýženému úspěchu.

Zejména z nedostatku času vezmu tento report hodně zkráceně. Takže, v 11 minutě utkání jsme vedli už 0:3, kdy se postupně trefili Honza Kašpar, Šimon Pokorný a Tomáš Knížek. Bohužel soupeř do konce třetiny snížil na 1:3 a nám začalo malinko výborně rozjeté utkání utíkat pod rukama.

Ve druhé části už to byl hodně vyrovnaný souboj, kde měl soupeř lehkou převahu, kterou přetavil až k vyrovnání 3:3. Ve 34 minutě jsme si vzali vedení opět zpět, kdy Šimon Pokorný vstřelil náš čtvrtý gól.

Ke třetí třetině by bylo lepší se radši vůbec nevyjadřovat. Ale přesto v krátkosti tak učiním. Opět vyrovnaný boj, kdy lehce navrch měli Sršni. Bylo jasné, že rozhodnou maličkosti. A tak se také stalo. Nejdříve soupeř ve 47 minutě soupeř vyrovnal brankou, která neměla platit (hráč domácích v době střely nestál jen v brankovišti, ale přímo na brankové čáře, kde bránil našemu gólmanovi v pohybu, přičemž ho stačil otočit bokem do hry), ale platila, protože dle hlavního rozhodčího je výše popisované v pořádku (pro zájemce mám tuto situaci k dispozici na videu, zejména pro časoměřiče domácích, který při našich logických protestech počastoval nejen naší střídačku, ale celý klub zde nepublikovatelnými výrazy. Jen pro upřesnění, ani obsluha časomíry mu také moc nešla někdy byla zapnuta, či vypnuta až na hlasité upozornění naší střídačky). Nás tato situace dost rozhodila a do konce utkání jsme si již nevytvořili souvislý tlak a tak přišel po naší chybě 48 sekund před koncem krutý trest. Soupeř využil situaci dva na jednoho a rozhodl o svém vítězství 5:4.