«

«

Pro 13

V utkání dorostu udělil rozhodčí celkem 93 trestných minut.

Sobota 12.12.2015 SK Sršni Kutná Hora – HC Slavoj Zbraslav 1:4 (1:1,0:2,0:1). V sobotním utkání přivítali Sršni na domácím ledě druhý tým tabulky HC Slavoj Zbraslav, který zatím v průběhu soutěže prohrál pouze jedno utkání a bylo tedy jasné, že nás nečeká jednoduchý zápas…Hosté byli od úvodu lepší, ale Tomáš Pekař v brance dlouho odolával soupeřovým střelám. Teprve v 8. minutě kapituloval když naši hráči nechali před jeho brankou nekrytého protihráče, který využil přihrávku zpoza branky. Domácí ale dokázali rychle odpovědět, když v 9. minutě Vojta Dytrych dorazil Brichovu střelu od modré a využil tak přesilovku. Obraz hry se nezměnil, hosté měli stále mírnou převahu, kterou však nedokázali brankově vyjádřit. Teprve ve 26. minutě jsme při signalizovaném trestu opět nechali u vlastní brány volného hráče, který zýšila na 1:2 a za další tři minuty jsme znovu chybovali v obraně a nechali z rohu vybruslit útočícího hráče, který trefil odkrytý roh branky a poslal tak Pekyho na střídačku. Naše snaha o změnu skóre byla marná, když hostujícího brankaře zachránila branková konstrukce po střelách Tomáše Fišara a dvou střelách Vojty Dytrycha. Hosté ještě 36 sekund před závěrěčnou sirénou dokázali využít naši hrubou chybu a v oslabení pět na tři vstřelili čtvrtou branku.

„První hvězdou“ zápasu bych asi vyhlásil hlavního rozhodčího, který snad pod dojmem blížících se Vánoc „nadělil“ celkem 29 dvouminutových, po jednom pětiminutovém, desetiminutovém a jednom trestu do konce utkání. Bohužel mnoho zákroků neposoudil vůbec, některé otočil a některé viděl skutečně jenom on.

Branky a nahrávky: 9. Dytrych (Brich)

Vyloučení: 14:15 + 5. min,, 10 OT,TH