«

«

Zář 10

Veselé ukončení přípravy

sobota 9.9.2017

SK Sršni Kutná Hora:TJ Stadion Nový Bydžov 8:0 (4:0; 2:0; 2:0)
Generálkou na mistrovské boje v lize starších žáků bylo poslední přípravné utkání, ke kterému se dostavil soupeř z Nového Bydžova. Po letní přípravě a letním soustředění se od konce srpna tvrdě maká na ledě.

Minulý týden jsme odehráli první ze dvou přípravných utkání před mistrovskými boji a se starším a o mnoho fyzicky vyspělejším soupeřem z Ledče nad Sázavou jsme utrpěli debakl 0:17. V tomto utkání jsme si vyzkoušeli hru ve vlastním pásmu a tak bylo potřeba vyzkoušet také hru opačným směrem. Soupeř z Nového Bydžova byl již věkově na stejné úrovni a tak se hrál hokej na obě branky. Skóre otevřel v začínající druhé minutě Ondra Veit 1:0, aby ho v končící sedmnácté minutě následoval Lukáš Secký 2:0. Jen jsem nastínil průběh první třetiny a nemá moc smysl popisovat další podrobnosti. Jen bych rád podotkl, že příprava splnila svůj účel a i když výsledek tohoto klání nebyl až tak důležitý, tak vítězství potěšilo. Soupeř hrál v celku pohledný hokej, ale i právě proto dvojnásobně těší, že jsme ho dokázali přehrát, jak bruslením tak i kombinační hrou. Vítězství klukům trochu zvedlo sebevědomí, což je dobře a příští týden začínáme na ostro a pěkně svižně. V sobotu 16.9. od 11:15 hodin hostíme Slavoj Zbraslav a hned druhý den v neděli 17.9. ve 13:45 hodin zajíždíme na led do Mladé Boleslavi.

Branky: 3 x Secký; 1 x Veit; 1 x Hamsa; 1 x Komárek; 1 x Kašpar; 1 x Zvěřina

Asistence: 2 x Secký; 1 x Hrubý; 1 x Matějka

Zásahy gólmani: 17 : 32

Sestava:

G: Jan Koleček

Josef Komárek, Lukáš Secký „C“, Petr Hrubý, Šimon Pokorný, Ondřej Veit, Jan Kašpar, Denis Čížek, Vojtěch Matějka, David Zvěřina, Matěj Šváb, Tomáš Knížek, Vojtěch Hamsa

 

 

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ