«

Lis 12

Výkon stačil jen na remízu

SK Sršni Kutná Hora : SK Černošice 3:3 ( 1:1,1:0,1:2)

Po utkání v Černošicích kde jsme soupeře jasně přehráli herně i gólovým ziskem 2:7, jsem čekal podobný výkon i na domácím ledě. Soupeře jsme přehráli ovšem jen v počtu vyloučených hráčů, ale herně to byla bída.

Skóre jsme sice otevřeli my, ale soupeř nás tlačil, až jsme si vykoledovali gól a soupeř srovnal na 1:1 ještě v první třetině. Do druhé třetiny jsme nastoupili opět ve vlažném tempu hry a až teprve v druhé polovině druhé třetiny, kdy se do hry v útočném pásmu zapojovali  obránci jsme konečně  zvýšili tlak na soupeřovu branku a upravily skóre na 2:1.

Ve třetí třetině jako kdyby se naše obrana připojila k soupeři a svými hrubými chybami jim umožnila dát dva góly po sobě. Soupeř se tím dostal do vedení a obava o výsledek a ztráta jasných bodů byla na dohled . To nás trenéry  donutilo sáhnout po taktice posílat do hry jen to nejlepší co se v naší kabině vyskytuje a v 59 minutě utkání přišel vyrovnávací vydřený gól.

Toto utkání budíš pro nás velkým ponaučením, že podcenění soupeře se nevyplácí.

Sestava :  # 1 Gygal P., #44  Spejchal  P., #11  Hnilička J., #9 Matura M., #7  Trnka D., #18  Kubelka J., #12  Bartoš P., # 26 Mašín V., #10 Holeček B., #96 Vrabec  M., # 16 Hynek M., #55 Bára Vojáčková,, #33 Stružinský Jan., #26 Šimáček Kvído., #5 Kvapil V.

Góly :  Stružinský ,Kubelka, Šimáček.

Asistence :  Šimáček