«

«

Led 12

Výsledek lepší než hra

Pátek 11. 1. 2019 SK Sršni Kutná Hora – HC Slavoj Velké Popovice 4:0 (2:0,1:0,1:0)  V pátek Sršni přivítali na svém ledě poslední celek nadstavbové skupiny U z Velkých Popovic. I když předvedená hra nebyla příliš pohledná, podařilo se nakonec domácím naplno bodovat.

Střelecký účet otevřel už ve 4. minutě Tomáš Fišar, když dokázal střelou z první zakončit kombinaci celého prvního útoku. V 10. minutě se štěstím využil Filip Mikeška přesilovou hru, jeho nepříliš povedenou střelu si soupeř srazil do vlastní branky. Hosté se do zakončení dostávali sporadicky a střely, které prošly až k brankaři s přehledem likvidoval Tomáš Pekař. Svůj přehled na chvíli ztratil ve druhé třetině, když se puk vystřelený soupeřem překulil přes jeho výstroj a skončil těsně před brankovou čárou, ale Tomáš s přispěním Honzy Kopeckého situaci zachránil a udržel čisté konto. Naopak na druhé straně v čase 29:19, čtyři sekundy před koncem přesilové hry, vstřelil třetí branku Sršňů Vojtěch Hobza. Situace domácích se ve 39. minutě zkomplikovala vyloučením Honzy Kopeckého na 2+10 za vražení. Domácí však oslabení ustáli a ve 43. minutě Jakub Cihlář překvapil hostujícího brankaře a po rychlém výpadu zpoza branky, propasíroval puk do branky hostů počtvrté. Přes další oslabení a přesilovky se již stav nezměnil. Přestože domácí získali plný počet bodů, nebyl trenér s předvedenou hrou příliš spokojen. Možnost nápravy čeká Sršně už v neděli v Poděbradech.

Vyloučení: 8 (1×10) – 9

Využití: 2 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Pekař (Wagenknecht), Klazar – Plíhal – Mikeška, Hobza – Macháček – Fišar, Cihlář – Hnilička – Zíka, Bachtík – Link, Brich – Kopecký

Trenér: Stanislav Bednář

Branky a nahrávky: 4. Fišar (Macháček, Hobza), 10. Mikeška (Plíhal), 30. Hobza (Macháček), 43. Cihlář


-oldaf-