«

«

Říj 11

Web SK Sršni – co na něm najdete a co vše umí

   Dne 14.3.2011, krátce po zrození našeho Sportovního klubu, vznikl i web sksrsni.cz. Od svého vzniku prošel kompletním faceliftem a doznal tak zásadní změnu designu (náhled starého webu) do současné podoby.
Na doméně sksrsni.cz jsou nainstalovány dva „publikačně-presentační“ systémy a to systém WordPress, pomocí kterého jsou na web vkládány veškeré články, novinky a oznámení. Koncový výstup tohoto systému vidíte hned po vstupu na www.sksrsni.cz
Druhým systémem je phpBB fórum, které k mému zklamání není zrovna hojně využíváno. Jedná se o diskusní fórum, které můžete navštívit přes záložku FÓRUM v horní vodorovné liště, popř. na odkazu www.sksrsni.cz/forum/. Do fóra může po zaregistrování se kdokoliv přispívat k jednotlivým kategoriím, do kterých je fórum členěno.

   A co dál náš web umí? Pochlubím se čerstvou novinkou a tou jsou tabulky soutěží. Ty jsou u všech kategorií (vyjma přípravky a 3.-4. třídy, kde je jiný hrací systém) v jednotlivých záložkách. Čili např. u kategorie „Muži“ je pohyb myši následující: Týmy – Muži – Tabulka. Zobrazí se vám aktuální tabulka soutěže mužů. Tabulka se automaticky aktualizuje podle webu stredoceskyhokej.cz, z kterého čerpá veškerá data. Tabulky jsou tedy dostupné pro kategorie mladší žáci, starší žáci, dorost, junioři a muži. Aktuálnější nikde jinde neseženete 🙂
V přípravě mám stejným systémem i pro odehraná utkání, která by se rovněž aktualizovala dle webu stredoceskyhokej.cz, čili by v každé kategorii, v patřičné záložce, měly být viditelné všechny výsledky patřičné soutěže.
   Co ještě je na našem webu? Tak třeba sršní Fan-shop. Odkaz je v záložce Fan´s zóna (příp. www.sksrsni.cz/?page_id=270). Zde si můžete objednat předměty se sršní tématikou. Počet věcí by se měl postupně pomalu rozrůstat.
V sekci Download si můžete stáhnout ikonu na plochu, tapetu na plochu, sršní spořič popř. hymnu sršníků.
Jistě jste si i všimnuli, že ke každému článku presentovanému zde na webu, tedy i k tomuto, lze přiložit komentář, kde můžete vyjádřit svůj názor. Budu jen rád, když toho pod tímto příspěvkem využijete a sdělíte mi co se vám na webu líbí/nelíbí, co vám zde chybí atd.

Vývoj návštěvnosti webu:

    K měření návštěvnosti webu je využíváno externí počítadlo TopList, které jednu I.P. adresu zaznamenává max. 1 za 4 hodiny, což slouží jako ochrana proti „naklikání“ návštěvnosti.

– Pepa Macháček –

2 comments

  1. Pepa Macháček

    Děkuji.

  2. Pavel Sirotek

    Pepo, děláš to skvěle a jen tak dál!!!

Komentáře byly zablokovány.

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ