«

«

Říj 23

Zasloužené vítězství mladšího dorostu

SK Sršni Kutná Hora – Slavoj Velké Popovice 7:4 (2:1,4:2, 1:1)

V sobotu 21. 10. přivítal mladší dorost na domácím ledě soupeře z Velkých Popovic. První třetina přinesla vyrovnanou podívanou. Sršňům se podařilo vstřelit první branku, když v přesilové hře pět proti čtyřem v čase 6:49 přesně zakončil po nahrávce Mikuláše Hynka Vojtěch Hobza. Soupeři se podařilo srovnat na 1:1 v čase 10:09 opět v přesilovce tentokrát při hře pěti proti třem. Naši  si vzali vedení zpět v čase 12:32, když Jarda Kubelka vypracoval šanci pro Petra Zábrahu a ten bezchybně zakončil. Do konce první části hry už jsme se ani  od jednoho mužstva branky nedočkali. Do druhé třetiny jsme vstoupili s hubeným vedením pro Sršně 2:1. Hned na začátku třetiny v čase 20:27 na 3:1 za domácí zvyšoval opět Petr Zábraha, po pěkné souhře s Tobiášem Klazarem. Branku na 4:1 v čase 25:44 přidal Tobiáš Klazar po nahrávce Vojtěcha Volejníka. Soupeři z Popovic se podařilo snížit na 4:2 po chybě naší obrany v čase 28:31. V čase 34:01 Sršňům tříbrankové vedení opět vrátil Jaroslav Kubelka po chytré nahrávce Mikuláše Hynka. Další branku za domácí na 6:2 v čase 35:28 přidal Tobiáš Klazar po souhře s Pavlem Bartošem. Soupeři se do konce třetiny v čase 38:27 podařilo snížit opět po chybě naší obrany na 6:3. Do poslední části hry Sršni vstoupili opět výborně a v čase 40:46 se po nahrávce Petra Zábrahy přesně do růžku soupeřovi branky trefil Pavel Bartoš a tím náš gólový účet završil. Soupeř v čase 43:02 snížil na konečných 7:4. Naši už v poklidu utkání dobránili a zaslouženě si po výhře před týdnem v Černošicích připsali další důležité vítězství a body. Poděkování všem hráčům za bojovnost a brankáři Jakubovi Červinkovi za množství výborných zákroků.

Branky: Petr Zábraha 2x, Tobiáš Klazar 2x, Vojtěch Hobza 1x, Jaroslav Kubelka 1x, Pavel Bartoš 1x.

Asistence: Mikuláš Hynek 2x, Jaroslav Kubelka 1x, Tobiáš Klazar 1x, Vojtěch Volejník 1x, Pavel Bartoš 1x, Petr Zábraha 1x.

Vyloučení: 8:8 (16 min:16 min)

Využité přesilovky: 1:1

Soupiska: Petr Gygal, Jakub Červinka

Vojtěch Volejník, Jan Hnilička, Jan Stružinský, Ondřej Mašín, David Trnka, Filip Mikeška, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Petr Zábraha, Sebastián Bandy, Jaroslav Kubelka, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek, Vojtěch Mašín.