«

«

Bře 14

Zrealizovali jsme povinné vítězství a Dominik Šubrt si připsal první nulu

001

29. kolo – sobota 4.3.2017

SK Sršni Kutná Hora : HC Poděbrady 14:0 (2:0; 3:0; 9:0)

Do utkání jsme nastupovali jako jasní favorité. Mužstvo však bylo před zápasem varováno před podceněním soupeře. K tomu sice nedošlo, ale žádný šlágr to v úvodu z naší strany nebyl.

Do branky se tentokrát od začátku postavil Domča Šubrt, přičemž v sedmé minutě jsme registrovali po dvou šancích na obou stranách. Právě sedmá minuta byla asi zlomová, kdy jsme vstřelili Tomem Janatou první branku a ujali se vedení 1:0. Myslím, že nás toto vedení uklidnilo a soupeře jsme začali přehrávat. Za minutu na to využil Ondra Veit přesilovku a byl relativně klid. Hráli jsme celkem na pohodu, byli jsme lepší, ale to bylo vše. Stav jen 2:0 po první části byl výsledkem neschopnosti trefit prostor branky.

Podobná mizérie trvala až do času 26:52, kdy se prosadil Domča Franc a zvýšil na 3:0. Za půl minuty udělal Ondra Veit ze soupeře pouhé statisty a zvýšil na 4:0. Něco málo před polovinou utkání zvýšil důrazem před brankou Tom Janata už na 5:0. Následně se už hrálo jen na jednu branku, ale bez patřičného gólového efektu.

Ve třetí třetině jsme svojí dominanci vyjádřili konečně i gólově. Vše načala prakticky hned po úvodním vhazování Natka Brichová v čase 40:16 a bylo to 6:0. V čase 42:11 zvýšil Honza Kašpar po pěkném průniku a ještě hezčí kombinaci s Natkou Brichovou na 7:0. Pak byl chvíli klid, když ve 49 minutě Honza Kašpar střelou od modré dával na 8:0. Hned z následné prohrané buly si Vojta Matějka vybojoval puk a samostatný průnik do obrany zakončil devátou Sršní trefou. V lehké mezihře si zachytal i Domča Šubrt v naší brance, kdy zlikvidoval nařízené trestné střílení soupeře. Pak jsme se činili už jen my a sázeli jeden gól za druhým. Na konci svítil na světelné tabuli stav 14:0.

Sestava:

Dominik Šubrt, Jan Koleček

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit, Denis Čížek, Josef Komárek, Dominik Franc, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Trenér: Pavel Andrle

 

Statistiky:

Branky:

3x Jan Kašpar, 3x Ondřej Veit, 2x Tomáš Janata, 2x Natálie Brichová, Dominik Franc, Vojtěch Matějka, Vojtěch Hamsa, Josef Komárek

Asistence:

4x Natálie Brichová, 2x Denis Čížek, Petr Hrubý, Jan Kašpar, Tomáš Janata, Dominik Franc, Ondřej Veit

 

Vyloučení: 7 : 4

Branky přesilová hra: 2 : 0

Branky oslabení: 0 : 0

Zásahy gólmani: 5 : 37