«

«

Zář 30

Bída s nouzí

Neděle 29.9.2019 HC Žabonosy – SK Sršni Kutná Hora 5:1 (1:0,3:0,1:1) Nedělní utkání na kolínském ledě Sršňům hrubě nevyšlo. Předvedli jeden z nejhorších výkonů za poslední roky a po zásluze prohráli.

Přes všechno odhodlání před zápasem, nabádání trenéra k důrazné hře a rychlému přístupu k hráčům soupeře, vstoupili Sršni do utkání vlažně. Výsledkem byl ve 12. minutě gól v naší síti, když domácí lehce překonali naši obranu a ujali se vedení. Ani inkasovaná branka Sršně nevyburcovala k lepšímu výkonu. Málo jsme bruslili, přihrávky byly stejně jako většina střel nepřesné. Domácí ve 23. minutě využili přesilovku a za minutu a půl vstřelili další branku. Stav 3:0 vedl trenéra Bednáře k výměně brankařů, Tomáše Pekaře vystřídal navrátilec do sestavy David Jelínek. Ani jeho vstup do utkání nebyl nijak šťastný, protože hned první střelou, kterou na něj domácí vyslali, dokázali proměnit přesilovou hru a po dvou třetinách byl stav 4:0. Do poslední třetiny trenér zamíchal sestavou, i tak dokázali domácí znovu využít ve 46. minutě přesilovou hru a odskočit již na rozdíl pěti branek. Sršni se nakonec v 53. minutě mohli také radovat, když v 53. minutě dokázali i oni využít přesilovou hru. Kalhoty Jana Tvrdíka tečovali střelu Daniela Chmelaře tak šťastně, že puk skončil v domácí síti. Doufejme, že hráči na tento zápas rychle zapomenou a v sobotu 5.10.2019 přivezou z Kralup lepší výsledek…

Sestava: Pekař  (Jelínek D.) – Chmelař, Bašus, Švejda Pavel, Havelka, Grauer, Kopecký, Beran, Dytrych, Klazar, Jelínek Matouš, Jiráň, Sádlo, Tvrdík Jan, Tvrdík Jiří, Javůrek, Fišar, Rudolfský, Plíhal

Branky a nahrávky: 53. Tvrdík Jan (Chmelař, Rudolfský)

Vyloučení: 20:14 Využití: 3:1 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář