Nábor

 

Najdi si čas a přijď se podívat na náš trénink malých hokejistů. Můžeš si prohlédnout zázemí šaten a vyzkoušet si jak se cítí hokejisti ve výstroji.
Čeká na tebe prima parta a kamarádi, kteří za sebou stojí, protože hokej je týmová hra.
Vezmi kamaráda, spolužáka, sourozence a nebo přijď sám. Rádi tě naučíme, co má hokejista umět. Zkus co v tobě je.
Jak je pro rodinu náročné mít dítě hokejistou? Nově příchozím hráčům náš oddíl zapůjčuje kompletní výstroj. Na léto pak dítě vybavíte tričkem, trenkami, botami a pitím. Investice do Vašeho dítěte nebudou ani tak finanční, jako spíš časové. První rok s hokejem se neplatí žádné klubové příspěvky. Věříme, že jen málokdo z Vás bude váhat, věnovat svůj čas právě svým dětem a dopřejte svým dětem smysluplné trávení volného času v duchu sportovního zápolení a fair-play.
Pokud chcete zažít se svým dítětem společné chvíle radosti z výhry i poučení z prohry, vidět jak se Vaše dítě zdokonaluje ve svých dovednostech, jak se učí žít v kolektivu, jak získává návyky disciplíny a mnoho dalšího, přijďte a trvale ho podporujte ve vášni, jakou bezesporu hokej je.

Takže neváhejte a přijďte už teď!

Pokud má váš syn či dcera zájem a chce hrát hokej, obraťte se na trenéra přípravky:

p. Pavel Andrle – tel.: 728 526 502, e-mail: andrlepavel01(zavináč)gmail.com


 

 


 

 O hokeji

Hokej je nejrychlejší kolektivní hra na světě. Celkem hokej hraje po celé planetě více jak 2 milióny chlapců a dívek. Hra je založena na týmové spolupráci, disciplíně a rychlosti. Jakmile hráč vstoupí poprvé na led, začne se učit dovednosti a bude ho to bavit.

Hokej je nádherná hra na dívání, ale ještě lepší je hokej hrát. Český svaz ledního hokeje vás vítá ve světě ledního hokeje.

Jak začít hrát hokej?

Český svaz ledního hokeje nabízí program, který je ideální pro začátečníky. Program Pojď hrát hokej, naučí děti základní dovednosti v nesoutěživé atmosféře. Hokej učíme děti v pozitivním prostředí, zábavnými metodami, tak, aby se na tréninky těšili.

Proč začít hrát hokej?

 • Důvodů je mnoho. Naučím se bruslit, získám sílu, vytrvalost, rychlost, zlepším koordinaci.
 • Zvýším si sebevědomí, naučím se soupeřit a osvojím si pravidla fair play.
 • Naučím se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání, skákání, speciální obratnost, plavání.
 • Hry jako je fotbal, basketbal, florbal, hokejbal a další jsou běžnými sporty, kterým v tréninku věnujeme pozornost, doplňujeme tak hokejové dovednosti a rozvíjíme všestrannost.
 • Nejdůležitější je však zábava, kterou hokej poskytuje.
 • Dovednosti, které se naučím podpoří to, co se učím doma a ve škole.
 • Týmová spolupráce, rozdělení úkolů, vzájemná podpora, to jsou vlastnosti, které uplatním ve svém životě.
 • Pravidla fair play a respekt vůči ostatním patří mezi základní hodnoty v rámci ČSLH. ČSLH se snaží neustále tyto hodnoty propagovat, jak mezi hráči, funkcionáři, rozhodčími, tak i rodiči a fanoušky.
 • Děti se učí mnoha novým a zábavným dovednostem.
 • Hokej je nejrychlejší týmová hra.

Hokej je kolektivní sport.
Být součástí mužstva je nádherný pocit. Hokejisté jsou kamarádi a učí se zároveň disciplíně a zodpovědnosti, hráči musí spolupracovat a vzájemně se podporovat.

Hokej je bezpečná hra.
Žákovský hokej není profesionální kontaktní sport. V žákovských kategoriích se nehraje do těla, ke zranění dochází jen velmi zřídka. Hráči jsou oblečeni do kvalitní výzbroje, která je ochrání.Výzbroj se dá pořídit i za velice rozumnou cenu

Hokej baví celou rodinu.
Hokej je nádherný sport na dívání a fandění, během zápasů je mnoho příležitostí poznat nové lidi a spřátelit se. Hokej hrají holky i kluci. I rodiče si hokejové zápasy svých dětí užívají, přátelí se a společně fandí…

 


10 comments

Skip to comment form

 1. David

  Dobrý den, je možno v 16 letech (2001) začít hrát hokej?šlo by se dostat někam do týmu když jsem do teď rekreačně hrál hokejbal?baví mě to a začínám pořádně trénovat(brankář)

  1. J.Machacek

   V kontaktech zde na webu najdete trenera pana Kubelku a ozvete se jemu.
   Ale spise bych zkusil http://www.akhl.cz

 2. Petr Sach

  Dobry den,chtel sem se zeptat,zda je mozne na nabor i divky a popripade od kolika let,dekuji za odpoved,s pozdravem Petr S.

  1. J.Machacek

   Dobry den. Ano, mohou i divky. Do pripravky muzete od 4 let. Nyni zacala letni priprava, coz je idealni cas se seznamit a okoukout kolektiv 😉 V zalozce KONTAKTY najdete kontakty na vsechny trenery.

 3. Dominik

  Dobrý den přeji, máte nějaký program pro amatéry? Je mi 25 a rád bych začal hrát rekreačně. Děkuji za odpověď
  S pozdravem Dominik

  1. J.Machacek

   Dobrý den Dominiku.
   Oddíl jako takový nikoliv, ale zkuste Amatérkou kutnohorskou hokejovou ligu (AKHL) http://www.akhl.cz

 4. admin

  Dobrý den Petře.
  Obecně začít s hokejem v 16 je pozdě. To říkám přímo. A kor jestli jste opravdu nikdy nehrál. Ale nic nezkazíte, když se na zimák dojdete podívat na trénink dorostu a juniorky a okouknete jak to vypadá a pokud budete mít chuť to zkusit můžete oslovit přímo trenéra. Ovšem nevím jak byste na tom byl případně s výstrojí. Takto velkou žádnou erární nemáme.

  1. admin

   To je spíš otázka na trenéra dané kategorie. Ve vaším případě, pokud správně počítám, juniorky. Jak jsem již psal, zkusil bych se podívat na trénink dané kategorie, okoutknout to a pak se případně zeptat. Další otázka je jak jste na tom s bruslením.

 5. Koudelová

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala zda li je možno děti k vám přihlásit když ještě neumí bruslit.

  Máme dva kluky v létě jim bude 4 a 7,… ráda bych aby se věnovali nějakému sportu a hokej se jim líbí,tak bych byla ráda kdyby se do toho dali.

  Tréning je jak jsem pochopila asi teda třikrát týdně. a cena prosím?

  Doufám že vše zvládneme realizovat a kluci budou šikulové,děkuji předem za info a hezký den Koudelová

  1. J.Machacek

   Dobrý den.
   Ano, děti mohou přijít do sršní přípravky, i když neumí bruslit. Rádi je to naučíme 😉
   Tréninky na ledě, které standardně začínají v září jsou 3x týdně. První sezónu se neplatí žádné členské příspěvky, ani poplatky. Výstroj vám půjčíme. Můžete tak hokej vyzkoušet bez jakékoliv počáteční investice.
   Ideálně můžete kluky přivést již teď na tréninky „suché“ přípravy, které má přípravka každé úterý a středu od 16:45 pod vedení trenéra Romana Sochy.

Napsat komentář