«

«

Srp 29

Hledáme nové Sršně!

Sršní parta hledá nové členy! 

Se zahájením školního roku jde ruku v ruce také nábor nových členů do našeho hokejového oddílu! Sršni do svých mládežnických kategorií rádi přivítají úplné začátečníky i bruslaře v jakémkoliv věku.

Proč je dobré začít s hokejem?

  • V týmu se děti naučí budovat a udržovat dobré vztahy v kabině a získají tak mnoho sociálních dovedností.Lední hokej je týmový sport plný společné zábavy a získaných přátel na celý život. Při trénincích je kladen důraz na jejich pestrost a mladí hokejisté či hokejistky si tak osvojí i základy jiných sportů, jako je třeba gymnastika či atletika. V hokejovém kolektivu se děti naučí budovat a udržovat dobré vztahy v kabině a získají tak mnoho sociálních dovedností.

Jak začít? 

  • Můžete kontaktovat šéftrenéra oddílu Pavla Švejdu na tel. 721 457 921 či e-mailem na pavel@sksrsni.cz, který s vámi probere ten nejlepší možný postup.
  • Nebo navštivte hokejovou školičku pod vedením trenéra Kopeckého, která je určena především pro děti, které s bruslením teprve začínají. Školička zahájí sezónu 5.9. a tréninky se následně budou konat vždy v úterý od 15:00 do 16:00 a každou sobotu od 8:00 do 9:00 na zimním stadionu v Kutné Hoře. S sebou by si každý zájemce neměl zapomenout vzít lední brusle, vhodné oblečení a helmu, která nemusí být nutně pouze hokejová. 

Co byste měli vědět, před návštěvou zimního stadionu?

  • Při registraci do oddílu je první rok zdarma
  • Pro usnadnění začátků nabízíme možnost zapůjčení výstroje
  • Trávíme spolu čas i mimo zimní stadion
  • Kvalifikovaní trenéři napříč celým klubem
  • To nejlepší – přátelé na celý život!

Pokud vás trápí obavy ze začátků s ledním hokejem nebo si jenom chcete zjistit, co nejvíce informací, mrkněte na webové stránky Českého hokeje, kde se všechny vaše obavy vypaří jako pára nad hrncem!

Ať už se chceš naučit bruslit, hrát hokej nebo poznat nové kamarády a hokejové prostředí, zveme tě na celoroční nábor do Kutnohorských Sršňů! Je jedno jestli jsi v mateřské škole, v první nebo čtvrté třídě. Brána našeho zimního stadionu je otevřena všem s chutí učit se nové věci! Přijď zkusit své štěstí! Nikde není napsáno, že nemůže vyrůst další Pastrňák zrovna v Kutné Hoře. A touhle pozvánkou od kapitána “A” týmu a šéftrenéra klubu Pavla Švejdy to již dneska zakončíme! 

Budeme se těšit na ledě!