«

«

Dub 21

Pozvánka na besedu s PhDr. M. Jelínkem a Ing. Mgr. K. Jetmarovou

Sportovní kluby v Kutné Hoře Vás zvou na besedu s bývalým osobním trenérem Jaromíra Jágra s panem PhDr. Mariánem Jelínkem a paní Ing. Mgr. Kamilou Jetmarovou o mentálními koučiku pro všechny sportovce, která se bude konat v úterý 05.05.2015 v 18:00 v aule základní školy Kamenná Stezka. Zváni jsou nejen sportovci, ale všichni zájemci o mentální koučink.

čas: Úterý 05.05.2015 v 18:00
Místo: Aula ZŠ Kamenná Stezka, Kamenná stezka 40, Kutná Hora, 28401
kdo: PhDr. Mariánem Jelínkem a Ing. Mgr. Kamilou Jetmarovou

poplatek: 100 Kč

facebook: https://www.facebook.com/events/1568456836740214/1569874586598439/

mapa včetně parkovišť:   https://www.google.com/maps/d/u/1/embed?mid=ztJgca90iunc.kD9CwM7Av4Us

PhDr. Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel… se mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem.

Narodil se v Českém Krumlově. V devatenácti letech se přestěhoval do Prahy, kde začal studovat obor tělesná výchova – zeměpis na FTVS UK. Od druhého ročníku si ještě přibral obor trenér ledního hokeje. Celoživotní kontakt se sportem ho vedl k otázkám, co stojí za úspěchem a štěstím člověka. A na tyto otázky hledá odpovědi při intenzivním samostudiu, ale také během dalšího sebevzdělávání. V roce 2004 dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v letošním roce dodělává druhý doktorát ze sportovní psychologie.

Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a 2 mistrovské tituly s pražskou Spartou.

Svou dlouhodobou zkušeností ve vrcholovém sportu se inspiruje při přednáškách pro manažery všech oborů. Sportu a byznysu je nadřazeno slovo výkon a motivace, to se i často stává hlavním tématem přednášek na konferencích v Čechách i v zahraničí, kam je pravidelně zván, ale i osobního koučování.

V říjnu 2014 vyšla Marianovi již 8. Kniha, z čehož 2 vyšly již v Německu. Knihy jsou jeho vášeň, rád čte, především různé filosofické a psychologické publikace.

V současné době bydlí v Praze a působí jako manažer hráčského týmu BK Mladá Boleslav.

Ing. Mgr. Kamila Jetmarová
Vystudovala:
HTF UK, Psychosociální studia, teologie
ČVUT (MUVS), Podnikání a management v průmyslu
Specializace:
Již od studií se věnuje propojování sportu a „byznysu“. Nejdříve jako sportovní instruktorka (lyže) v kombinaci s firemními akcemi formou workshopů a teambuidingů (Yellow point).
Po tříleté praxi ve sportovní psychologické poradně se spojila s Marianem Jelínkem se kterým úzce spolupracuje na přípravě školení pro firemní i sportovní klienty.
Poznatky nabyté při studiu přenáší do praxe nejen se sportovci, ale i s lidmi z jiných oblastí, kteří hledají životní štěstí.