«

«

Říj 13

Rozmanitý vstup do sezóny

 V sobotu 11.10. vstoupila v Kutné Hoře 3.-4.třída do své soutěže. Mladé sršně postupně čekalo 6 zápasů v minihokeji. Jelikož měla kategorie MLŽ svůj zápas přeložen, mohli za nás nastoupit Matěj Šváb, Honza Kašpar a Jenda Koleček. Všichni k naší radosti nabídku využili a mohli si zahrát s kamarády ročníku 2005 a 2006. Samozřejmě byli pro náš tým velkou posilou.

V turnaji jsme předvedli, že umíme hrát vyrovnané zápasy i s nejlepšími týmy za předpokladu, že budeme aktivní v pohybu a zlepšíme produktivitu. V turnaji jsme využili z 10 samostatných nájezdů jen jeden, což také v minihokeji může rozhodovat zápasy.
V zápasech se ukázaly chyby, na kterých musíme zapracovat při trénincích, aby příští turnaje byly ještě lepší.

Sršni (černí) – HC Rakovník 14:4 (4:1;3:1;7:2)

střely 41-17

Do prvního zápasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř a postupně si vytvořili náskok, který jsme s přibývajícím časem postupně navyšovali.

Pro soupeřova brankáře byla v první části utkání nebezpečná první formace, protože hráči ročníku 2005 už mají zkušenosti se systémem 3+1, a dokázali si častěji vytvářet gólové příležitosti.

Ve druhé řadě naskočil do obrany Honza Kašpar a pomohl k rozjezdu Tomáše a Dominika. Postupem času se i tato řada začala „otrkávat“ a vytvořila si příležitosti a vstřelila i góly.

Sestava:

Veit-Brichová-Šváb

Franc-Janata-Kašpar

G: Koleček

Branky :

Veit (as. Brichová), Brichová (as. Veit), Šváb, Brichová,  Veit, Brichová, Veit, Kašpar (as. Franc), Kašpar, Janata (as. Franc), Veit, Kašpar, Veit, Brichová (as. Veit)

Bodování +- :

1.řada   +9 (10-1)

2.řada   +3 (4-1)

Sršni (černí) – SC Kolín A 8:9 (0:2;2:3;6:4)

střely 27-23

Po minulém týdnu, kdy jsme si odvezli “nakládačku” z Kolína, jsme měli soupeři co oplácet. Nabuzení výhrou v prvním zápase jsme vstoupili do zápasu nebojácně.

Kolín šel sice po první třetině do dvoubrankového vedení a v další třetině přidal další dvě branky, ale skóre neodpovídalo průběhu hry. Rozdíl byl v tom, že soupeř své šance proměňoval, my jsme většinou trefovali brankáře nebo netrefovali bránu vůbec. Naštěstí se v polovině zápasu smůla trochu odlepila z našich hokejek a postupně jsme začali naše šance proměňovat a tím i snižovat rozdíl ve skóre. Ve třetí třetině jsme bojovali o vítězství, kdy jsme 2 x dokázali srovnat a měli šance na zvrat utkání. My jsme své šance neproměnili, soupeř jednu ano a tím vznikl konečný výsledek s rozdílem jediné branky.

Sestava:

Veit-Brichová-Šváb

Franc-Janata-Kašpar

G: Koleček

Branky :

Kašpar, Brichová (as. Šváb), Veit, Franc (as. Kašpar), Šváb, Brichová, Janata, Brichová (as. Šváb)

Bodování +- :

1.řada   0 (5-5)

2.řada   0 (3-3)

Sršni (černí) – BK Mladá Boleslav A 4:7 (3:2;0:2;1:3)

střely 21-25

S týmem Mladé Boleslavi jsme odehráli opět vyrovnaný zápas, což dokazuje i počet střel na bránu. Bohužel nás opět trápila střelecká efektivita, proto tento konečný výsledek. Musíme pochválit všechny za jejich výkon, kdy v posledním utkání nechali na ledě všechny síly. Za zmínku stojí fakt, že soupeř hrál na 3 řady, my jsme všechny zápasy odehráli na 2 řady. Tento zápas se musel líbit i divákům, kteří dorazili v průběhu zápasu na veřejné bruslení.

Sestava:

Veit-Brichová-Šváb

Franc-Janata-Kašpar

G: Koleček

Branky :

Šváb, Veit, Franc, Veit (as. Brichová)

Bodování +- :

1.řada   0 (3-3)

2.řada   -3 (1-4)

Sršni (žlutí) – HC Podblanicko 0:17 (0:7;0:6;0:4)

střely 16-54

V prvním zápase béčko narazilo na silného soupeře, Benešov přijel jen týmem A, přesto konečný výsledek je vzhledem k předvedené hře dost krutý. Kluci bojovali, ale chybělo zakončení. Bylo také znát, že je to pro náš tým teprve druhý zápas v sezóně.

Sestava:

Hamsa–Knížek-Balvín

Matějka-Komárek-Janek

Šetina-Čížek-Hrubý

G: Platonov

Branky :

Bodování +- :

1.řada   -7 (0-7)

2.řada   -7 (0-7)

3.řada   -3 (0-3)

Sršni (žlutí) – SC Kolín B 5:5 (2:2;1:2;2:1)

střely 16-25

Derby s Kolínem po týden starém přípravném „výprasku“ budilo trochu obavy, ale v tomto zápase podalo mužstvo nejlepší výkon na turnaji. Kluci (a Maruška) dodržovali pokyny trenéra, nebáli se osobních soubojů, bruslili a dosáhli tak cenné remízy i vzhledem k tomu, že Kozlíci další své dva zápasy s přehledem vyhráli.

Sestava:

Hamsa–Knížek-Hynková

Matějka-Komárek-Janek

Šetina-Čížek-Hrubý

G: Platonov

Branky :

Komárek, Hynková (as. Hamsa), Čížek, Komárek, Knížek

Bodování +- :

1.řada   0 (1-1)

2.řada   0 (2-2)

3.řada   -1 (1-2)

Sršni (žlutí) – BK Mladá Boleslav B 2:12 (0:3;2:4;1:2)

střely 16-25

V posledním zápase jsme trochu nezvládli začátek, na některých už byla patrná únava a tak fyzicky lépe disponovaný soupeř pravidelně navyšoval skóre. V druhé třetině jsme ještě sváděli alespoň trochu vyrovnaný souboj, poslední část hry ale Boleslav už kontrolovala. Poměr střel na bránu by odpovídal příznivějšímu výsledku, ale chybělo účinnější zakončení.

Sestava:

Hamsa–Knížek-Hynková

Matějka-Komárek-Janek

Šetina-Čížek-Hrubý

G: Platonov

Branky :

Čížek, Hamsa

Bodování +- :

1.řada   -4 (1-5)

2.řada   -4 (0-4)

3.řada   -1 (1-2)

Fotogalerie : https://www.flickr.com/photos/108508352@N04/sets/72157648646262012/

 

-MaJa-,-PeHr-