«

«

Kvě 22

VÝJEZD NA KOLECH

 Už se to pomalu stává příjemnou a pravidelnou tradicí – stejně jako roky minulé i tentokrát slovo dalo slovo a pro příznivce cyklovýletů jsme na neděli 28.5.2017 připravili výjezd po okolí Kutné Hory. Jedná se o akci pro všechny věkové a váhové skupiny (od miminek ve vozítkách až po hbité jezdce na elektrokolech).

   Sraz je tradičně v 10.00 před zimákem a po neodmyslitelné společné fotce, technické prohlídce dvoukoláků a antidopingové kontrole vyrazí peloton směr….. To si zatím ponechám jako výrobní tajemství. Nicméně obtížnost trasy bude střední, aby to zvládli úplně všichni, a přitom jsme si užili i onen příslovečný vítr ve vlasech a vlnu endorfinů, která se člověku rozlije po těle bezprostředně poté, co se svalí z kola a snaží se uklidnit tepovou frekvenci. Ničeho se ale nebojte, protože jak již bylo psáno, jedná se především o týmovou aktivitu k navázání či zlepšení společných vztahů. Tudíž se pojede v poklidném tempu s dostatkem odpočinkových a občerstvovacích zastávek. Dále je plánovaná jedna delší přestávka na oběd v restauraci, nějaké ty sportovní hry a především pak závodní časovka. Návrat do Kutné Hory předpokládám cca kolem 16.00 hod. a v cíli budou všichni dětští účastníci výjezdu odměněni medailí a nejrychlejší časovkáři pak pohárem.
   Za realizační tým 3.-4. třídy se na Vás těším (samozřejmě jsou zváni a vítáni i členové ostatních kategorií) a doufám, že se sejdeme v hojném počtu a prožijeme příjemnou neděli s trochou sportu a pohodové atmosféry, protože kde není úsměvu, tam není úspěchu.
   Případné dotazy samozřejmě rád zodpovím. sirotek.pavel@centrum.cz