«

Zář 17

Druhá prohra mladšího dorostu v řadě

SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 1:6 (3:0, 0:1, 1:2).

V sobotu 16. 9. Sršni přivítali na svém ledě soupeře z Poděbrad. Očekávali jsme vyrovnané utkání, ale Poděbrady si díky svému lepšímu pohybu na ledě postupně získávaly stále více prostoru a šancí z toho vyplývajících. Poprvé jsme inkasovali v čase 2:50 po chybě naší obrany. Poděbrady se nastěhovaly do našeho obranného pásma a našim se jen s obtížemi dařilo ze soupeřem držet krok. Začali jsme se stále častěji uchylovat k nedovoleným zákrokům, za které jsme byli vylučováni.  Soupeř zvyšoval na 0:2 v čase 8:18 v momentě, kdy na trestné lavici seděli dva naši hráči. Na 0:3 zvýšili hosté v čase 19:03 na konci dalšího z našich oslabení. Do druhé třetiny, jsme již vstoupili přeci jen aktivněji a tu a tam jsme vypracovali nějakou tu šanci. Jedna taková skončila na tyči soupeřovi branky. Bohužel jsme se opět nechali unést nepříznivým stavem a začali jsme opět faulovat. V čase 33:56 využil soupeř hry, tři proti pěti, ke vstřelení čtvrtého gólu. Tímto stavem druhá třetina také skončila. V té třetí si opět Poděbrady udržovaly mírnou převahu a v čase 51:53 zvýšily na 0:5 a v čase 55:17 na 0:6. Našim se podařilo alespoň symbolicky snížit v přesilovce pět proti čtyřem, kdy samostatnou akci krásně zakončil Tobiáš Klazar a tím uzavřel skóre utkání na 1:6. Poděbrady zaslouženě odvážejí z našeho ledu plný bodový zisk.

Sestava: Gygal Petr, Červinka Jakub

Mikeška Filip, Hnilička Jan, Mašín Ondřej, Bartoš Pavel, Trnka David, Mašín Vojtěch, Bandy Sebastián, Hynek Mikuláš, Zábraha Petr, Koubek Karel, Klazar Tobiáš, Hobza Vojtěch.

Branky: Klazar Tobiáš

Asistence: bez asistence

Vyloučení: 7:5

Využité přesilovky: 1:4