«

«

Pro 14

Úvodních 13 minut rozhodlo poslední utkání Áčka v roce 2023

Poslední utkání roku proti Vlašimi Sršni rozhodli v prvních třinácti minutách, kdy zasypali vlašimskou branku rovnou 7 góly! Hodnocení utkání a dosavadních výkonů během sezóny pro shrnul hlavní trenér Jiří Kadlec a útočník Josef Spitzer.

Hlavní trenér Jiří Kadlec

Kouči, co říkáte na utkání s Vlašimí? 

13 minut a 7 vstřelených branek, to jsem ještě nezažil a možná ani neslyšel. Škoda, že sami dokážeme z prakticky rozhodnutého zápasu udělat skoro drama. Druhá ani třetí třetina se nám už tak herně nevydařila. Nakonec ale spokojenost, 3 body zůstaly doma.

Teď Sršně čeká vánoční přestávka. Jak zatím hodnotíte sezónu a jaké jsou přes Vánoce plány?

Se ziskem 22 bodů do Vánoc panuje vcelku spokojenost, i když pořád mi leží v hlavě prohra v Žebráku. Tu nezapomenu dlouho. Máme před sebou vánoční přestávku ve které máme vždy 3 tréninky týdně, které zpestří 2 mače staří x mladí a to 24.12 a 31.12 vždy dopoledne. Hned v prvním týdnu nového roku nás čeká těžké utkání v Mladé Boleslavi. Věřím, že navážeme na poslední dvě naše výhry.

Josef Spitzer

Utkání rozhodla první třetina, co se tam podle tebe dělo, že jsme dali rovnou sedm branek?

Byl to perfektní vstup do utkání. Jezdili nám nohy, a co jsme vystřelili, padlo do brány.

Letos je to tvá první sezona v Kutné Hoře, ted jsi vstřelil svou první branku, jak se ti zatím v sršním dresu hraje?

Doufal jsem, že budu více bodovat a první gól už budu mít dávno za sebou. Jako pětka jsme si celkem sedli a tvoříme si dost šancí. Věřím, že se to tím prvním gólem zlomilo a začne se mi více dařit v koncovce tak, jako mým spoluhráčům

Jak doposud hodnotíš sezónu z týmového hlediska?

Myslím si, že si nevedeme špatně. Nebýt ale pár nepovedených zápasů, tak by se nám na tabulku dívalo mnohem lépe. Věřím, že po novém roce to dotáhneme do play-off.