«

«

Pro 12

129 633 Kč pro Ondru!

Sršní rodina se spojila! Během posledních týdnů jsme vás informovali o sbírce, jejímž cílem bylo vybrat finanční prostředky, které alespoň částečně usnadní náročnou životní situaci rodině Ondry Černého. Do nedělního utkání, kdy jsme Ondrovi předali pomyslný šek bylo na transparentní účet zasláno přes 125 tisíc korun. Po utkání však dorazily na účet i poslední platby a celková částka se tak zastavila na neuvěřitelných 129 633 Kč! My tak během nadcházejících dní převedeme mamince Ondry částku, ve kterou jsme snad ani nedoufali.

Sbírka předčila veškerá naše očekávání a věříme, že Ondrovi a jeho rodině pomůže v náročném životním období. Vám všem, kteří jste se jakýmkoliv způsobem podíleli na vybrání celkové částky mockrát děkujeme!

Poděkování všem, kteří se na vybrané částce podíleli od předsedy klubu Michala Procházky: Jsme nesmírně vděční a vážíme si všech, kteří přispěli do sbírky pro Ondru. Takovou vlnu solidarity, nejen mezi příznivci Sršňů, jsme opravdu nečekali! Jako klub jsme hrdí na to, že jsme mohli Ondrovi a jeho rodině pomoci. Velké díky patří především Martinu Janatovi, který byl hnacím motorem celé sbírky a klukům, kteří se starají o naše sociální sítě.

Pár fotek z předání najdete zde.