↑ Return to Výpis stránek

3.-4. třída – Historie

 



Sobota 8.12. svazový turnaj Kralupy nad Vltavou

V sobotu ráno jsme vyrazili na letošní předposlední turnaj do Kralup.

Turnaj sehrály čtyři týmy,proto se utkání hrálo pouze 2×15 minut.

Bez omluveného Dominika a Tobiáše jsem byli kompletní.

 

A tým začal první utkání s Příbramí bojovně,ale během chvilky prohrával o tři branky.Sršníci nesložili zbraně,Kuba dvěma brankami stáhl náskok soupeře.

Ve druhé části prvního poločasu byli naši hráči ještě aktivnější,napadali soupeře ,který začal dělat chyby.Bohužel Kuba ze dvou nájezdů trefil pouze tyč a břevno.

Roman neproměnil trestné střílení.Soupeř se oklepal a navýšil své vedení o čtyři branky.Ve druhém poločase už nás Příbram přehrála a prohráli jsme o deset branek.

 

Druhé utkání s Kralupy bylo letos asi nejlepším zápasem A týmu.Trenér Socha vyměnil Kamila do B týmu za bojovnici Agátu.

Vyrovnanou první část jsme sice prohráli o dvě branky,ale naši hráči opravdu makali.Začátkem druhého poločasu Agáta s Kubou smazali náskok soupeře.

Naší šanci na dobrý výsledek držel v brance dnes výborný Honza. Začala velká přetahovaná.

Kralupy daly gól a my dotahujeme.Kuba opět srovnal stav. Další vyrovnání se již nepodařilo Štěpánovi z trestného střílení.

Tři minuty před koncem jsme ale dostali během jediného střídání tři rychlé branky a bylo rozhodnuto.Závěrem Agáta pouze korigovasla naši prohru o čtyři branky.

 

Do utkání s Benešovem nastupovali Sršníci hodně unavení s předešlých utkání.Neseděla nám ani velmi agresivní a tvrdá hra soupeře.

Benešov nám nasázel dvacet branek rovnoměrně rozložených do obou poločasů.Náš čestný úspěch vstělila Agáta.

 

B tým může být po tomto turnaji spokojený.Odehrál tři velice vyrovnaná utkání.Celý turnaj bojoval,makal a střílel branky.

S Příbramí jsme prohráli o gól,rozhodl vlažný vstup do utkání,když jsme během chvilky prohrávali o tři branky,toto vedení soupeř držel až do konce poločasu.

V druhém poločasu Sršníci začali bodat,soupeře přestříleli,ztrátu stáhli ,ale kýžený vyrovnávací gól se nám nepovedl vstřelit.

Ve stejném tempu začal i zápas s Kralupy ,od začátku jsme si vytvořili tlak ,dostali jsme se do tříbrankového vedení.

Druhý poločas jsme pokračovali v bojovném výkonu a vedení o dvě branky udrželi.

S Benešovem to byla od začátku velká přetahovaná o kažký gól.Poločas jsme prohráli o branku,ve druhém poločase jsme neustále dotahovali soupeřův jednobrankový náskok.

Po závěrečné siréně zůstal výsledek nerozhodný.

Střelecky ožil Kamil,kterému zdatně sekundoval Ondra s Víťou.V brance mužstvo podržel Vojta N .

 

Sestavy:

A tým: Jan Macháček-Jakub Jelínek,Adam Hykš,Kamil Hladík-Roman Socha,Štěpán Smetánka,Adam Linek.

B tým: Vojta Němec-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková-Ondra Gygal,Vojta Krištof,Agáta Sovová.

 

branky A : Jakub Jelínek, Agáta Sovová, Adam Hykš, Adam Linek

branky B :  Kamil Hladík,Ondra Gygal,Víťa Komárek, Vojta Krištof, Agáta Sovová.

 


Čtvrtek 6.12. Mikulášská nadílka

V rámci čtvrtečního tréninku nás navštívil Mikuláš a jeho družina.

Každý hráč si musel své „hříchy “ pod dohledem velmi přísného čerta tvrdě odmakat.

Na závěr Mikuláš všechny odměnil sáčkem plným sladkostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sobota 1.12. svazový turnaj Kutná Hora

V prvním prosincovém dopoledni jsem hostili poslední letošní domácí turnaj v minihokeji.

Soupeřeřem nám byly velice silné celky z Poděbrad a Benešova.

Domácímu celku stále chyběl Tobiáš a omluvený Kamil.

 

A tým se v prvním zápase proti Poděbradům soustředil na obranu a statečně dlouho vzdoroval bez inkasované branky.

Směrem dopředu jsme si moc šancí nevytvořili.První třetinu jsme i přez bojovný výkon prohráli o čtyři branky.

Ve druhé třetině Adam H snížil a během prvních tří střídání se všichni naši hráči předháněli v zahazování šancí.

Po našem náporu se začali osmělovat i hosté,kteří na rozdíl od nás své šance proměnili a navýšili náskok na devět branek.

Ve třetí části hry jsme navázali na náš výkon,ale bohužel opět bez gólového efektu.Z našeho týmu vynikal zejména Kuba.

Vytvořil si mnoho šancí,ale vždy ho zradila koncovka,štěstí mu hodně přálo až při tresném střílení,kdy konečně skóroval.

I přes bojovný výkon jsme prohráli o čtrnáct branek.

 

V zápase s Benešovem,který je asi nejlepším celkem proti kterému jsme hráli, jsme bojovali, ale skore postupně narůstalo.

Benešov nás opravdu nešetřil a přes velkou vůli a snahu jsme vysoko prohráli o dvacet dva branek.

Naše jediné branky  vstřelil Kuba a Roman.

 

B tým v prvním zápase proti Poděbradům začal ještě lépe,Tomáš dal první branku zápasu a vedli jsme.

Do konce třetiny však hosté výsledek otočili ve svůj prospěch o dvě branky.

Ve druhé třetině byla již ztráta  sedmi branek ,ve třetí třetině Šárka neproměnila testné střílení a na konci zápasu Víťa pouze snížil na rozdíl jedenácti branek.

 

Proti Benešovu jsme prohráli první třetinu o dvě branky,jedinou naši trefu zaznamenal Ondra.

Druhá a třetí třetina byla v podání Sršníků opravdu perfektní.

Hráči makali,bojovali a nedali soupeři nic zadarmo.Začali jsme i konečně střílet branky.

Do střelecké listiny se postupně zapsali Agáta,Víťa,Tomáš,Ondra a Šárka.

Sice jsme v konečném součtu prohráli o čtyři branky, ale Benešov se na tuto výhru myslím hodně nadřel a zapotil.

Naši hráči prohráli se vztyčenou hlavou a po velkém boji.

 

 

Sestavy:

A tým: Jan Macháček-Jakub Jelínek,Adam Hykš,Dominik Rejnek-Roman Socha,Štěpán Smetánka,Adam Linek.

B tým: Vojta Němec-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková-Ondra Gygal,Vojta Krištof,Agáta Sovová-Samuel Obluk.

 

branky A : Jakub Jelínek,Adam Hykš,Roman Socha

branky B :  Agáta Sovová,Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Gygal,Šárka Stočková

 


Sobota 24.11. svazový turnaj Poděbrady

V sobotu před polednem nastoupili Sršníci k dalšímu svazovému turnaji v Poděbradech.

Hrálo se opět jako v Kolíně přes celé hřiště.

Po delší době trenér nemusel řešit problémy se sestavou,až na nemocnou Šárku s Tobiášem jsme byli kompletní.

 

A tým oba zápasy proti  Nymburku a Poděbradům začal špatně, první třetiny vysoko prohrál o děvět a osm branek.

V druhé třetině proti Nymburku jsme se zlepšili,začali více bránit a bojovat,ale soupeř nám dal další čtyři branky.

Na začátku třetí třetiny Kuba vstřelil náš čestný úspěch,ale Nymburk vstřelil dalších šest branek.

Na konci zápasu jsme soupeře konečně zmáčkli a dlouho ho nepustili z obranného pásma.

Tento tlak přinesl bohužel již jen naše dvě branky.Za zmínku stojí Kubův excelentní nájezd a zasunutí do prázdné branky.

V konečném součtu jsme prohráli o hrozivých šestnáct branek.

Ve druhé třetině proti domácích trenéři vyměnili golmany, Honzovi se první část turnaje moc nepovedla.

Vojta svými zákroky mužstvo několikrát podržel, Agáta a Adam H. snížili,ale přesto jsme dostali dalších deset gólů a ve třetí ještě osm navrch.

Celkově jsme prohráli o 26 branek.

 

B mužstvo prohrálo první třetinu s Nymburkem o čtyři branky, žádnou branku jsme nevstřelili.

Ve druhé třetině začali naši borci již vystrkovat růžky,dali jsme čtyři góly, ale soupeř navýšil svoje vedení o další dvě branky.

Ve třetí třetině se nám střelecky tolik nedařilo a celkově jsme prohráli o deset branek.

V zápase s domácími Poděbrady jsme první třetinu prohráli o šest branek,po výměně brankařů soupeř navýšil vedení o další čtyři branky.

Ve třetí třetině ukázali Sršníci bojovné srdce,nesložili zbraně a začali opravdu makat.V této části hry nedostal Honza ani branku a naši hráči soupeře přestříleli.

Tuto třetinu jsme vyhráli o pět gólů, lajna Štěpán-Roman-Ondra domácím hodně zatápěla.

Škoda špatného začátku zápasu. V celkovém výsledku jsme prohráli o pět branek.

 

Proti minulému turnaji bylo vidět určité zlepšení,ale bohužel soupeři z Nymburka a Poděbrad jsou trochu jiný level.

Převyšovali nás v bruslení,napadání, agresivitě a hlavně v úspěšnosti střelby.

 

 

Sestavy:

A tým:  Jan Macháček-Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Adam Hykš-Agáta Sovová,Víťa Komárek,Dominik Rejnek.

B tým:  Vojta Němec-Roman Socha,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal-Tomáš Král,Vojta Krištof,Adam Linek

 

branky A : Jakub Jelínek,Adam Hykš,Agáta Sovová.

branky B : Víťa Komárek,Roman Socha,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal,Tomáš Král,Vojta Krištof.

 


Sobota 10.11. svazový turnaj Kolín

V sobotu odpoledne Sršníci zajížděli na další svazový turnaj do nedalekého Kolína.

K omluveným Víťovi Komárkovi a Adamu Linkovi přibyla ještě nemocná Šárka Stočková.

Opět nám musel  vypomoci Marek Socha  z přípravky a svůj první turnaj odehrál Samuel Obluk.

 

Turnaj se odehrál pro nás na nezvyklém hřišti ,hrálo se přes celou délku hrací plochy a na ofsajdy.

Hra A týmu je stále stejná písnička, hra bez pohybu a důrazu,špatné někdy až laxní bránění.

Spousty šancí soupeři připravíme naší špatnou rozehrávkou.

Pokud si již vypracujeme nějakou šanci nejsme schopni ji proměnit.

Všechny tři zápasy jsme vysoko prohráli.S Kolínem o deset,s Mladou Boleslaví o devět a s Poděbrady o dvanáct branek.

 

Oslabený B tým statečně vzdoroval všem soupeřům,ale také všechny své tři zápasy vysoko prohrál.

S Kolínem o čtrnáct,s Mladou Boleslaví o patnáct a s Poděbrady o devět branek.

Střelecky se dařilo Romanu Sochovi,který vstřelil šest branek.

 

Sestavy:

A tým : Jan Macháček-Jakub Jelínek,Dominik Rejnek,Vojta Krištof-Adam Hykš,Kamil Hladík,Agáta Sovová.

B tým:  Vojta Němec-Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka-Ondřej Gygal,Tomáš Král,Samuel Obluk.

 

branky A : Agáta Sovová,Dominik Rejnek,Jakub Jelínek

branky B : Roman Socha,Štěpán Smetánka,Ondřej Gygal

 


Sobota 3.11. svazový turnaj Kutná Hora

V sobotu dopoledne jsme hostili další svazový turnaj v K.Hoře.

Pro nemoc trenérům  chyběl Tobiáš Tvrdík a Vojta Krištof.

 

A tým začal utkání s Vlašimí vlažně a z první střely inkasoval.V utkání,kde bylo ,oproti jiným zápasům,minimum šancí na obou stranách soupeř trestal každé naše zaváhání.

Naši hráči nebruslili,nebojovali a neplnili trenérovi pokyny.

Hráči Vlašimi dostávali až mnoho prostoru před naší brankou,většinu branek jsme dostali ze samostatných nájezdů nebo dorážek.

První třetinu jsme prohráli o tři branky,druhou o čtyři a třetí opět o tři.

 

Druhý zápas s Benátkami začal stejně jako první, první střela a soupeř vede.Tato branka nás trochu probrala,Víťa  neproměnil trestné střílení,Kuba  vyrovnává  a Víťa strhává vedení na naši stranu.

To bylo od nás bohužel v první třetině vše.Sršníky tento obrat opět uspal a do konce třetiny prohrávají o šest branek.

Druhá třetina byla hodně vyrovnaná, naši hráči přidali na agresivitě a začali více bruslit a bojovat. V této části hry jsme stáhli vedení soupeře pouze o gól.

Ve třetí třetině jsme ještě přidali a stáhli vedení soupeře na rozdíl dvou branek,škoda Kamilem neproměněného trstného střílení.

Koncem zápasu nám soupeř odskočil na konečný rozdíl čtyř branek.

 

 

B tým byl v první třetině Vlašimi vyrovnaným soupeřem,a brankou v poslední minutě prohrál tuto třetinu o gól.

Ve druhé třetině nastal velký herní kolaps a Vlašim nám utekla na rozdíl osmi gólů,tři góly dal soupeř z trestného střílení po faulech našich hráčů.

Ve třetí třetině naše naděje držel Vojta v brance, naši střelci však již dokázali vstřelit pouze jede gól a neproměnili dvě trestná střílení.

 

Zápas s Benátkami byl jako přes kopírák, první třetina vyrovnaná,prohra o jednu branku.

Ve druhé třetině nám soupeř odskočil na rozdíl šesti branek.

Ve třetí třetině jsme branku již nedali a opět neproměnili dvě trestná střílení.

Oba zápasy prohrál B tým o dvanáct branek.

 

 

U A týmu je velká škoda, že  neustále zaspáváme začátek zápasu,necháme si dát mnoho zbytečných branek.

Zlepšením a velkou bojovností v průběhu zápasu již výsledek nedokážeme otočit.Koncem zápasu nám chybí síly na udržení výsledku.

Stále čekáme na první výhru 🙂

B tým má výborné první a třetí třetiny, škoda nekoncentrovanosti při nástupu do druhé části zápasu.

Rozdíl je i v proměňování trestných střílení,soupeř nás potrestá skoro pokaždé, my skorujeme při této výhodě pouze sporadicky.

 

Sestavy:

A tým:  Jan Macháček-Adam Hykš,Adam Linek,Kamil Hladík-Víťa Komárek,Dominik Rejnek,Jakub Jelínek.

B tým:  Vojta Němec-Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka-Tomáš Král,Agáta Sovová,Šárka Stočková.

 

branky A:  Dominik Rejnek,Jakub Jelínek,Adam Linek,Víťa Komárek.

branky B:  Agáta Sovová,Ondra Gygal,Roman Socha,Tomáš Král.

 


Neděle 21.10. svazový turnaj Příbram

V neděli ráno vyrazili Sršníci na další svazový turnaj do Příbrami.

Z nemocemi zdecimovaného týmu na poslední chvíli vypadl Tomáš Král.

Trenér Roman Socha musel zaimprovizovat, nominoval opět syna Marka a do branky B týmu poprvé v kariéře nastoupil Vojta Němec.

 

A tým začal utkání s Kladnem dobře,výborně bránil a z rychlých protiútoků střílel i branky.První třetinu ale prohrál o gól,škoda neproměněných tří samostatných nájezdů Víťi.

Začátkem druhé třetiny jsme zápas otočili a vedli o gól my. Bohužel pak přišla naše hluchá pětiminutovka a soupeř nám odskočil na rozdíl pěti gólů.

Ve třetí třetině jsme opět přidali na důrazu a začali postupně stahovat náskok Kladna.Na brankách se rovnoměrně podíleli všichni hráči.

Celý zápas nás hodně podržel Honza v brance,ale i přes mohutný finiš ke konci utkání jsme již ztrátu z druhé třetiny nedotáhli a prohráli o dvě branky.

V druhém utkání nás domácí školili v lekci z produktivity. Prohra o devatenáct branek vypadá hrozivě,ale vývoj zápasu takovému stavu neodpovídal.

Sršníci občas zapomínali na zadní vrátka,utkání ovšem rozhodla naše střelecká nemohoucnost. Víťa,Kuba,Dominik i oba Adamové jeli několikrát sami na branku soupeře,ale bohužel neproměnili.

Soupeř každou naši chybičku krutě trestal.

Příbram byla po celý zápas lepším týmem,naši hráči si takový debakl za svoji velkou bojovnost opravdu nezasloužili.

 

B tým začal zápas s Kladnem výborně,první třetinu vyhrál o gól, skóre po druhé třetině bylo nerozhodné.

Ve třetí třetině rozhodly o vítězství Kladna,o tři branky, dva naše zbytečné fauly .Soupeř proměnil obě trestná střílení a štastně vyhrál.

Zápas s Příbramí byl opravdu veliká přestřelka. První třetinu jsme prohráli o čtyři branky, ve druhé třetině soupeř navýšil své vedení o osm branek.

Ve třetí třetině Sršníci již drželi se soupeřem krok,ale brankový rozdíl již nedokázali zmírnit.

V obou utkání brankově řádil Ondra a zdatně mu sekundovali Roman s Agátou.

Celý tým zápas odmakal a nechal na hřišti vše.Kladno bylo šťastnějí a Příbram lepší, i tak se nemusí hráči za svůj výkon stydět.

 

Náš výkon zápas od zápasu roste,pokud budou hráči bojovat jako v neděli,výsledky se brzy dostaví.

Na konec bych chtěl poděkovat Vojtovi Němcovi,který nenechal mužstvo na holičkách, oblékl brankařskou výstroj a svým výkonem pomohl k dobrému výsledku.

 

 

Sestavy:

A tým: Jan Macháček-Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Víťa Komárek- Dominik Rejnek,Adam Hykš,Adam Linek.

B tým: Vojta Němec-Ondra Gygal,Agáta Sovová,Vojta Krištof-Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka

 

branky A: Jakub Jelínek,Dominik Rejnek,Víťa Komárek,Adam Hykš,Adam Linek.

branky B: Ondra Gygal,Roman Socha,Agáta Sovová,Vojta Krištof,Štěpán Smetánka.

https://photos.google.com/share/AF1QipPo6fb8QjahhOZ_e7Apq_-Izc1N13di1EgirU4aYBAe3PQG-H1C6lUz6706FYqAJw?key=bzVYbkdGblVJNU53WEtvS1o0d293Q3pEb1ZwaVBB

 


Sobota 13.10. svazový turnaj Kralupy n/Vlt

V sobotu dopoledne jsme zajížděli na svazový turnaj do Kralup n/Vlt..

V A týmu chyběl omluvený Adam Linek a nemocná Agáta Sovová.

Do B týmu byl pro velkou marodku nominován Marek Socha.

Oba týmy byly odhodlány již konečně prolomit sérii porážek a konečne poznat radost z výhry.

 

A tým začal utkání s Kolínem vlažně,během chvilky prohrával o tři branky.Potom se náš tým zvedl.

Kolín byl sice lepší,přehrával nás,ale hráči se svou bojovností  dostávali do mnoha vyložených šancí.

Bohužel Kuba,Kamil a Víťa se předháněli v jejich neproměňování.

Drželi jsme krok v první a druhé třetině,ve třetí třetině nás již Kolín přestřílel a prohráli jsme o osm branek.

Dali jsme si tři vlastních branky a dvě jsme zbytečně dostali při pomalém střídání našich hráčů.

 

V druhém utkání s Kralupy jsme v první třetině prohráli o gól,škoda dvou Kamilových tyček.

Ve druhé třetině nás již začali domácí Kralupy přehrávat a odskočily nám o pět branek.Kuba a Vojta ještě neproměnili svá trestná střílení.

Ve třetí třetině jsme se již jen bránili,šancí jsme moc neměli ,pouze Kuba trefil tyčku a prohráli jsme celkem o deset branek.

 

B tým byl úspěšnější,v prvním utkání s Kolínem prohrál pouze o jeden gól,kdy naše šance dlouho držel dobře chytající Michal.

Hráči bojovali,celé utkání byli lepší než soupeř,ale bohužel chybělo potřebné štěstíčko.

Ve druhém zápase se již Sršníci konečně dočkali.Zvýšili důraz a bojovné utkání s domácím týmem dotáhli do vítězného konce.

Celé utkání se obě mužstva přetahovala o výsledek,ale nakonec se zaslouženě radovali naši borci.

 

Sestavy:

A tým: Jan Macháček-Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Víťa Komárek- Dominik Rejnek,Adam Hykš,Vojta Krištof.

B tým:Michal Zvěřina-Ondra Gygal,Tomáš Král,Vojta Němec-Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka

 

branky A: Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Víťa Komárek,Dominik Rejnek

branky B: Ondra Gygal,Štěpán Smetánka,Roman Socha,Tomáš Král,Vojta Němec.

 


Neděle 7.10.2018 Přátelský zápas Sršni-HC Ledeč

V nedělním dopoledni jsme sehráli  přátelský zápas s mužstvem HC Ledeč n/S.

Zápas se hrál 2×30 minut , po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

 

Sršni A -HC Ledeč A

A tým začal zápas vlažně a daroval na začátek soupeři trestné střílení,které soupeř proměnil.

Naštěstí se po chvilce trefil Kamil s Kubou a zápas otočili.Krásnou akcí Adam navýšil naše vedení a do poločasu se trefil znovu Kamil.

O přestávce trenér vyměnil brankaře A a B týmu.

Druhý poločas to byla opravdu veliká přestřelka,oba soupeři útočili a občas zapomínali na zadní vrátka.

Naše branky postupně stříleli Dominik,Kuba,Adam,Kamil a Víťa.

Sršníci si už vedení pohlídali a poprvé v sezoně se radovali z vítězství.

 

Sršni B -HC Ledeč B

B tým nechytl začátek zápasu a během chvilky prohrával o osm branek.

Koncem poločasu Štěpán a Tomáš snížili,ale skore bylo v náš neprospěch opravdu hrozivé-prohrávali jsme o devět branek.

Do druhého poločasu nastoupil v brance Honza,branek jsme již tolik nedostali,ale bohužel ani nedali.

Pokud si vytvoříme šanci,nejsme schopni ji proměnit.

Tuto část hry jsme sice o gól vyhráli,ale v celkovém součtu jsme o osm branek prohráli.

 

Sestavy:

A tým: Jan Macháček-Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Vojta Krištof- Dominik Rejnek,Adam Hykš,Víťa Komárek.

B tým:Tobiáš Tvrdík-Ondra Gygal,Tomáš Král,Adam Linek-Roman Socha,Vojta Němec,Štěpán Smetánka

 

branky A: Dominik Rejnek,Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Adam Hykš,,Víťa Komárek

branky B: Ondra Gygal,Štěpán Smetánka,Tomáš Král

 


Sobota 28.9. svazový turnaj Kutná Hora

V sobotu dopoledne jsme hostili letošní první svazový turnaj v K.Hoře(budou celkem 3).

Sršníci se po debaklu od Poděbrad a Kolína chtěli domácím fanouškům představit v lepším světle.

Bohužel, i soupeři z Poděbrad a Benešova byli opět nad naše síly.

V A týmu chyběl omluvený Kuba Jelínek ,nemocný Kamil Hladík a Kryštof Lhoták,který ukončil kariéru.

Do B týmu se po nemoci vrátil Roman Socha.

 

A tým měl oba své zápasy jako přes kopírák. Začal velice slibně,v prvních třetinách držel se soupeřem krok zhruba do poloviny třetiny,potom dostal smolný gól.

Koncem první části hry si nechal dát během dvou minut po čtyřech brankách a bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhé a třetí třetině už soupeři postupně navyšovali svůj náskok.Většinu gólů jsme dostali díky neobsazeným hráčům před naší brankou nebo z dorážek.Oba zápasy pro nás skončily opět debaklem.

V těchto utkáních dobře chytající Honza Macháček odvrátil jěště ostudnější porážky.

Opět nás zradila střelba,pokud jsme si vypracovali nějakou šanci, nedokázali jsme překonat brankáře hostí.

Čestné úspěchy našeho týmu zaznamenali Adam Linek a Agáta Sovová.

 

B tým si vedl oproti o rok starším soupeřům velice dobře.Hráči bojovali a nedali soupeřům nic zadarmo.Střelecky řádili Ondra Gygal a Víťa Komárek.

První zápas s Poděbrady jsme o gól prohráli,škoda, že Ondra Gygal neproměnil trestné střílení,plichta by zápasu slušela .

Druhý zápas proti Benešovu se vyvedl Romanu Sochovi,který dal soupeři čtyři branky,ale bohužel na vítězství to opět nestačilo.

 

Sršni A: Jan Macháček-Agáta Sovová,Dominik Rejnek,Adam Hykš-Vojta Krištof,Tomáš Král,Adam Linek

Sršni B:Tobiáš Tvrdík-Vojta Němec,Ondra Gygal,Víťa Komárek-Šárka Stočková,Štěpán Smetánka,Roman Socha

branky A:Agáta Sovová,Adam Hykš,Adam Linek

branky B:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Roman Socha,Vojta Němec,Štěpán Smetánka

 


Neděle 16.9. svazový turnaj Poděbrady

K prvnímu svazovému turnaji zajížděli Sršníci do nedalekých Poděbrad.

Soupeřem jim byla mužstva Kolína a domácích Poděbrad.

Bohužel v tomto turnaji byli oba soupeři nad naše síly , A i B tým utrpěl v obou svých utkáních vysoké porážky.

Hráči bojovali,ale ukázali se veliké rozdíly v kvalitě zakončení a důrazu před vlastní brankou.

Musíme si z tohoto debaklu vzít veliké ponaučení do dalších zápasů.

 

 

Sršni A: Jan Macháček-Agáta Sovová,Jakub Jelínek,Dominik Rejnek-Adam Hykš,Kryštof Lhoták,Vojta Krištof

Sršni B:Tobiáš Tvrdík-Vojta Němec,Štěpán Smetánka,Víťa Komárek-Tomáš Král,Adam Linek,Ondra Gygal-Šárka Stočková

branky A:Kryštof Lhoták,Jakub Jelínek,Dominik Rejnek,Agáta Sovová,Adam Hykš

branky B:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Adam Linek

 

https://photos.google.com/share/AF1QipMkNBQdNm8c_rDzi6EhIAhZX1pL5kvwdsMbQng28RsooZfXm7tHnMYpy-KQ_lh5tQ?key=dVhCTlZnb1h6VU1EWW5Wb0I1bmVlRkowVUctMU9R

 


Sobota 8.9.2018 Přátelský zápas HC Čáslav-Sršni

V sobotním dopoledni jsme sehráli první přátelský zápas a první derby této sezóny u sousedů v Čáslavi.

Zápas se hrál 3×15 minut , po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

Čáslav A (hráči ročníku 2010)-Sršni A(hráči ročníku 2009-10)

Čáslav B (hráči ročníku 2011-12)-Sršni B(hráči ročníku 2010)

Po zápase se trenéři obou týmů dohodli a sehrála se ještě jedna třetina Čáslav A (hráči ročníku 2010)-Sršni B(hráči ročníku 2010).

Protože dle nových pravidel je zákaz evidence a zveřejňování výsledků, článek je bez stavu skore.

 

HC Čáslav A -Sršni A

Z první střely jsme prohrávali ,Dominik během chvilky vyrovnal .V první třetině to byla doslova přetahovaná o výsledek,Kryštov strhává vedení na naši stranu ,za chvilku je to opět remíza,Kuba opět zvyšuje naše vedení.

Honza chytil trestné střílení a další branku střílí Vojta Maník zvyšuje ,do konce třetiny ještě Čáslav snížila.

Ve druhé třetině bylo k vidění pár pěkných kombinací, zejména souhra Kryštofa s Kubou dělala trenérům radost.Postupně Vojta Maník,Kryštof a Agáta navýšili neše vedení .

Třetí třetina začala slibně,Vojta Maník,Adam a Kuba opět navyšují naše vedení na ,bohužel konec třetiny se nám nevyvedl ,nechali jsme soupeři až příliš mnoho prostoru před naší brankou,nestíhali pokrývat odražené puky a Čáslav

zaslouženě vyrovnala.

 

HC Čáslav B-Sršni B

Do branky sršníků  nastoupil Tobiáš,který brankářskou výstroj poprvé vyzkoušel na středečním tréninku.Sršníci se zakousli do soupeře s velikou chutí a postupně navyšovali své vedení.

Nejvíce se činil Víťa,kterému zdatně sekundovali Ondra s Tomášem.Adam,Roman a Štěpán dobře plnili defenzivní úkoli a čistili prostor před Tobiáše,který ve svém prvním zápase inkasoval pouze 3 krát.

V prvním zápase našeho B týmu se zrodilo vysoké vítězství.

 

HC Čáslav A -Sršni B

Po domluvě trenérů jsme sehráli ještě jednu třetinu, kdy proti sobě nastoupili stejné ročníky 2010.

V brance dostal důvěru opět Tobiáš,který mužstvo v důležitých momentech podržel.V útoku zase řádil Víťa.

Byla to opět přetahovaná o výsledek,kdy jsme byli nakonec v závěru šťastnějším mužstvem my a vyhráli o jednu branku.

 

V prvním utkání této sezony si obě naše mužstva s chutí zastřílela,ale musíme zapracovat na větším důrazu před soupeřovou brankou a zlepšení defenzivní činosti .

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Kryštof Lhoták,Jakub Jelínek,Šárka Stočková-Dominik Rejnek,Kamil Hladík,Vojta Krištof-Agáta Sovová,Vojta Maník,Adam Hykš.Trenér Roman Socha

Sršni B:Tobiáš Tvrdík–Víťa Komárek,Tomáš Král,Adam Linek-Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka. Trenér Ota Linek

Výsledky:

HC Čáslav A -Sršni A    branky:Kryštof Lhoták,Vojta Maník,Jakub Jelínek,Dominik Rejnek,Agáta Sovová,Adam Hykš

HC Čáslav B-Sršni B      branky:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Tomáš Král,Adam Linek

HC Čáslav A -Sršni B    branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Roman Socha

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6608455-2018-9-8-caslav#

 


Soustředění 2018

Tradičního soustředění  ve Sportparku Kocanda od 18.8 do 25.8.2017 se letos zúčastnili tito malí sršníci:

Tobiáš Tvrdík, Stěpán Smetánka, Vojta Němec, Adam Hykš , Víťa Komárek, Vojta Krištof

Jan Macháček, Ondra Gygal, Šárka Štočková, Agáta Sovová,Kamil Hladík, Dominik Rejnek, Tomáš Král

trenéři Ruda Macháček,Tomáš Hladík a Michal Procházka

 

 

 

Napsat komentář