↑ Return to Výpis stránek

3.-4. třída – Zápasy



Svazový turnaj Příbram

Sobota 15.12.2018   10:00 hodin  Příbram A+B, Sršni A+B, Velké Popovice A+B    Sraz  v 7:00 hodin před ZS, odjezd v 7:15 hodin

Nominace:

Bude upřesněna na tréninku 13.12.

 


Svazový turnaj Kralupy n/Vlt

Sobota 8.12.2018   10:30 hodin  Kralupy A+B, Sršni A+B, Benešov A+B, Příbram A+B   Sraz  v 8:15 hodin před ZS, odjezd v 8:30 hodin

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Jakub Jelínek,Adam Hykš,Kamil Hladík,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Adam Linek.

B tým: Vojta Němec,Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Ondra Gygal,Vojta Krištof,Agáta Sovová,Samuel Obluk.

 

číslo zápasu

Čas

PLOCHA A (u rolby)

PLOCHA B (u bufetu)

1

10.30 – 11.05

HK Kralupy A – HC Benešov A

HK Kralupy B – HC Benešov B

2

11:10 – 11:45

SK Kutná Hora A – HC Příbram A

SK Kutná Hora B – SK Příbram B

3

11:50 – 12:25

HK Kralupy A – SK Kutná Hora A

HK Kralupy B – SK Kutná Hora B

 

12:25 – 12:40

úprava ledu

úprava ledu

4

12:40 – 13:15

HC Benešov A – HC Příbram A

HC Benešov B – HC Příbram B

5

13:20 – 13:55

HC Benešov A – SK Kutná Hora A

HC Benešov B – SK Kutná Hora B

6

14:00 – 14:35

HK Kralupy A – HC Příbram A

HK Kralupy B – HC Příbram B

 


Svazový turnaj Kutná Hora

Sobota 1.12.2018   9:15-12:15 hodin  Poděbrady A+B, Sršni A+B, Benešov A+B     Sraz  v 8:15 hodin v kabině ZS

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Jakub Jelínek,Adam Hykš,Dominik Rejnek,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Adam Linek.

B tým: Vojta Němec,Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Ondra Gygal,Vojta Krištof,Agáta Sovová,Samuel Obluk.

 

Turnaj 3-4. tříd (2009) Kutná Hora sobota 1.12.2018
Plocha „A“ u kiosku Plocha „B“ u rolby
Sršni A-Poděbrady A 9:15-10:05 Sršni B-Poděbrady B
Benešov A-Poděbrady A 10:10-11:00 Benešov B-Poděbrady B
úprava ledu 11:00-11:20 úprava ledu
Sršni A-Benešov A 11:20-12:10 Sršni B-Benešov B

 


Svazový turnaj Poděbrady

Sobota 24.11.2018  11:10 hodin    Poděbrady A+B, Sršni A+B, Nymburk A+B     Sraz  v 10:15 hodin v kabině ZS Poděbrady

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Adam Hykš,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Dominik Rejnek.

B tým: Vojta Němec,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal,Tomáš Král,Vojta Krištof,Adam Linek

 

 

Časový harmonogram turnaje
Hřiště A Hřiště B
10:15 – 11:05 HC Poděbrady A – Nymburk  A HC Poděbrady B – Nymburk B
11:10 – 12:00 Nymburk  A – Sršni Kutná Hora A Nymburk B – Sršni Kutná Hora B
12:00 – 12:15 Úprava ledu Úprava ledu
12:15 – 13:05 HC Poděbrady A – Sršni Kutná Hora A HC Poděbrady B – Sršni Kutná Hora B

 


Svazový turnaj Kolín

Sobota 10.11.2018   13:00-15:45 hodin  Kolín A+B,Sršni A+B, Poděbrady A+B ,Mladá Boleslav A+B    Sraz  v 12:00 hodin v kabině ZS Kolín

Nominace:

A tým : Jan Macháček-Jakub Jelínek,Dominik Rejnek,Vojta Krištof-Adam Hykš,Kamil Hladík,Agáta Sovová.

B tým: Vojta Němec-Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka-Ondřej Gygal,Tomáš Král,Samuel Obluk.

 

 

Rozpis utkání
Čas Ledová plocha A Ledová plocha B
11:30 – 12:05 Kolín A – Ml. Boleslav A Kolín B – Ml. Boleslav B
12:10 – 12:45 Poděbrady A – Ml. Boleslav A Poděbrady B – Ml. Boleslav B
12:45 – 13:00 Úprava ledu Úprava ledu
13:00 – 13:35 Kolín A – Kutná Hora A Kolín B – Kutná Hora B
13:40 – 14:15 Ml. Boleslav A — Kutná Hora A Ml. Boleslav B — Kutná Hora B
14:15 – 14:30 Úprava ledu Úprava ledu
14:30 – 15:05 Kolín A — Poděbrady A Kolín B — Poděbrady B
15:10 – 15:45 Kutná Hora A ­– Poděbrady A Kutná Hora B ­– Poděbrady B

 


Svazový turnaj Kutná Hora

Sobota 3.11.2018   9:15-13:00 hodin  Sršni A+B, Vlašim A+B ,Benátky n/J A+B    Sraz  v 8:15 hodin v kabině ZS

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Adam Hykš,Adam Linek,Kamil Hladík,Víťa Komárek,Dominik Rejnek,Jakub Jelínek.

B tým: Vojta Němec,Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Tomáš Král,Agáta Sovová,Šárka Stočková.

 

 

Turnaj 3-4. tříd (2009) Kutná Hora sobota 3.11.2018
Plocha „A“ u kiosku Plocha „B“ u rolby
Sršni A-Vlašim A 9:30-10:20 Sršni B-Vlašim B
Vlašim A-Benátky n/J A 10:30-11:20 Vlašim B-Benátky n/J B
úprava ledu 11:20-11:40 úprava ledu
Sršni A-Benátky n/J A 11:50-12:40 Sršni B-Benátky n/J B

 


Svazový turnaj Příbram

Neděle 21.10.2018   10:00 hodin  Příbram A+B, Sršni A+B, PZ Kladno A+B    Sraz  v 7:50 hodin před ZS, odjezd v 8:00 hodin

Nominace:

 

A tým: Jan Macháček,Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Víťa Komárek,Dominik Rejnek,Adam Hykš,Adam Linek.

B tým: Vojta Němec,Ondra Gygal,Tomáš Král,Agáta Sovová,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Vojta Krištof.

 


Svazový turnaj Kralupy n/Vlt

Sobota 13.10.2018   10:50 hodin  Kralupy A+B, Sršni A+B, Kolín A+B    Sraz  v 8:50 hodin před ZS, odjezd v 9:00 hodin

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Víťa Komárek,Dominik Rejnek,Adam Hykš,Vojta Krištof.

B tým: Michal Zvěřina,Ondra Gygal,Tomáš Král,Vojta Němec,Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka.

 


Neděle 7.10.2018

V neděli 7.10. 9:30-10:45hod přátelský zápas  Sršni – HC Ledeč n/S .Sraz v 8:30 hodin v kabině ZS .

 

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Jakub Jelínek,Kamil Hladík,Vojta Krištof,Dominik Rejnek,Adam Hykš,Víťa Komárek.

B tým: Tobiáš Tvrdík,Ondra Gygal,Tomáš Krák,Adam Linek,Roman Socha,Vojta Němec,Štěpán Smetánka

 


Svazový turnaj Kutná Hora

Sobota 29.9.2018   9:15-12:15 hodin  Poděbrady A+B, Sršni A+B, Benešov A+B     Sraz  v 8:15 hodin v kabině ZS

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Agáta Sovová,Dominik Rejnek,Adam Hykš,Vojta Krištof,Tomáš Krák,Adam Linek

B tým: Tobiáš Tvrdík,Vojta Němec,Štěpán Smetánka,Víťa Komárek,Ondra Gygal,Šárka Stočková,Roman Socha

 


Svazový turnaj Poděbrady

Neděle 16.9.2018   10:00-13:30 hodin  Poděbrady A+B, Sršni A+B, Kolín A+B     Sraz  v 10:00 hodin v kabině ZS Poděbrady

Nominace:

A tým: Jan Macháček,Agáta Sovová,Jakub Jelínek,Dominik Rejnek,Adam Hykš,Kryštof Lhoták,Vojta Krištof

B tým: Tobiáš Tvrdík,Vojta Němec,Štěpán Smetánka,Víťa Komárek,Tomáš Krák,Adam Linek,Ondra Gygal,Šárka Stočková

 

 


Sobota 8.9.2018

V sobotu 8.9. 9:30-11:00hod přátelský zápas  HC Čáslav-Sršni.Sraz v 8:30 hodin v kabině ZS Čáslav.

Nominace:

Hrát bude A i B tým.Nominace bude upřesněna na tréninku 6.9.

 


Rozpis utkání – Krajská liga přípravek r. 2009

  • část – turnaje

 

Ne 16.9. 2018 10:00-13:30 hod Poděbrady –Poděbrady A+B, Sršni A+B, Kolín A+B

So 29.9.2018  9:15-12:15 hod Kutná Hora –Sršni A+B, Poděbrady A+B, Benešov A+B

So 13.10.2018 10:50 hod Kralupy n.Vlt.- Kralupy A+B, Sršni A+B, Kolín A+B, Žebrák A   odjezd 9:00 hod

Ne 21.10.2018 10:00 hod Příbram-Příbram A+B, Sršni A+B, PZ Kladno A+B    odjezd 7:00 hod

So 3.11.2018 9:15-13:00 hod Kutná Hora –Sršni A+B, Vlašim A+B, Benátky n. J. A+B  -změna původně 27.10.

So 10.11.2018 13:00-15:45 hod Kolín Kolín A+B, Mladá Boleslav A+B, Poděbrady A+B,Sršni A+B -změna původně Velké Popovice

So 24.11.2018 Poděbrady 11:10 hod –Poděbrady A+B, Sršni A+B, Nymburk A+B-změna původně 17.11.

So 1.12.2018 9:15-12:15 hod Kutná Hora –Sršni A+B, Poděbrady A+B, Benešov A+B

So 8.12.2018 10:30 hod Kralupy n.Vlt.- Kralupy A+B, Sršni A+B, Benešov A+B, Příbram A+B odjezd 8:30  hod

So 15.12.2018 10:00 hod Příbram-Příbram A+B, Sršni A+B, Velké Popovice A  odjezd 7:15 hod

 

  • část – utkání

 

So 5.1. 2019 9:30 hod SK Sršni Kutná Hora -BK Mladá Boleslav

So 12.1.2019 SC Kolín -SK Sršni Kutná Hora

So 19.1.2019 9:15 hod SK Sršni Kutná Hora -HC Nymburský Lev

So 9.2.2019 HC Poděbrady – SK Sršni Kutná Hora

So 16.2.2019 BK Mladá Boleslav SK Sršni Kutná Hora

So 2.3.2019 9:15 hod SK Sršni Kutná Hora- SC Kolín

So 9.3.2019 HC Nymburský Lev- SK Sršni Kutná Hora

So 23.3.2019 9:15 hod SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady

 

Sraz na stadionu 60 minut před zápasem.

Odjezdy autobusů a začátky zápasů budou upřesněny.

 

Napsat komentář