«

«

Lis 02

V dohrávce 6. kola Sršni brali všechny body!

Sršni vezou z Benátek nad Jizerou všechny body! V dohrávce odloženého utkání zvítězili 1:3 a snad začali další vítěznou sérii. Přečtěte si hodnocení utkání!Pro ty z vás, kteří se na utkání „A“ týmu nedostanou se budeme nově snažit vyzpovídat trenéra „A“ týmu a vybraného hráče, kteří krátce průběh zápasu zhodnotí.Tentokrát jsme vyzpovídali Michala Procházku, který dočasně zaskakuje za Jiřího Kadlece a střelce vítězné branky Davida Bašuse.

Michal Procházka, předseda klubu a dočasný trenér „A“ týmu

Trenére, jak hodnotíte utkání? Co rozhodlo o výhře Sršňů?

Utkání se po výhře vždy hodnotí dobře. Hráli jsme dobře prvních třicet minut, kdy jsme domácí k ničemu vážnějšímu nepustili, měli jsme nějaké nevyužité šance, ale poté hru rozbila početná vyloučení. I přes nějaké problémy při skládání sestavy všichni hráči odvedli velký kus práce a po zásluze si vezeme tři body.

O vítězství bezpochyby rozhodl náš týmový výkon, obětavost, nasazení a vůle se porvat o výsledek. Základním kamenem byl ale především skvělý výkon Davida Jelínka v brance a ubráněná početná oslabení.

David Bašus, střelec vítězné branky v utkání. 

Davide, jak hodnotíš utkání? A jak jsi viděl svůj vítězný gól?

Zápas hodnotím kladně, protože jsme celý zápas bojovali a odvážíme si 3 body z ledu soupeře, které jsou o to cennější. K výhře nám hlavně pomohl gólman, který předvedl skvělý výkon a pochytal toho hrozně moc. Negativem utkání byla naše nedisciplinovanost, měli jsme asi osm vyloučení, to je strašně moc a zbytečně nám to komplikovalo zápas, na to si musíme dávat pozor.

Při gólu v přesilovce odvedl výbornou práci Pepa Spitzer, který stál před bránou, takže když jsem střílel od modré, soupeřův gólman nic neviděl a mně stačilo akorát trefit bránu. Jsem rád, že mi to tam konečně spadlo a hlavně že se nám jako lajně začalo v přesilovkách dařit.