«

«

Lis 07

Minulý týden to má A tým rovnou za 6 bodů!

Po středeční dohrávce v Benátkách nad Jizerou Sršni vyzvali doma Žabonosy. Domácí stadion ubránili s finálním výsledkem 4:3. Přečtěte si hodnocení utkání!My vám teď přinášíme stručné shrnutí utkání pohledem trenéra Procházky a střelce vítězné branky Matouše Jelínka.

Michal Procházka, předseda klubu a dočasný trenér „A“ týmu

Trenére, jak hodnotíte průběh utkání?

Odehráli jsme těžké utkání s Žabonosy, které poznamenaly dvě smolné branky ve 3. minutě utkání. Chvíli trvalo, než jsme se z toho oklepali, ale pak už se naše hra začala zvedat a druhou třetinu jsme toho Žabonosům moc nedovolili, jen škoda našich nevyužitých příležitostí. Třetí třetina byla spíš boj s hektickým závěrem při minutovém dvojnásobném oslabení navíc podpořené hrou soupeře bez brankáře. Velký respekt k hráčům, kteří svou obětavostí nedovolili soupeři skórovat.

Co čeká Sršně v nadcházejících týdnech?

Teď nás čekají dvě utkání venku proti těžkým soupeřům Rakovníku a Černošicím, tak jsme rádi za vítězství a věřím, že tam sehrajeme dobrá utkání a přivezeme nějaké body.

Mates Jelínek, střelec vítězné branky v utkání.

Mates, jak hodnotíš utkání?

Soupeři na nás nastoupili hned od začátku ve vysokém tempu a po pár minutách jsme dostali dva rychlé góly, které soupeře nakoply. Naštěstí jsme se z toho dokázali oklepat a díky nasazení celého týmu vyrovnat a nakonec i vyhrát. Kde jsme dnes ztráceli, byly určitě přesilovky, kterých bylo několik, a které jsme nedokázali proměňovat.

Vstřelil jsi vítěznou branku, jak to zpětně vidíš?

Vítězný gól padl trochu se štěstím. Po naší nepřesné rozehrávce se zamotal puk pod nohama soupeřova obránce odkud se mi ho podařilo posunout na Dómu Jiráně. Ten mi ho přenechal, odstavil hráče a já měl dost času na střelu. V tu chvíli jsem se držel toho co mi vždy radí manželka, takže jsem moc nepřemýšlel a vystřelil.

Jak bys zhodnotil výkon tvoji lajny? Letos má na svém kontě třetí lajna poměrně dost kanadských bodů.

Velmi pozitivně. Letos se nám daří mít tři vyrovnané lajny, které dokáží tlačit soupeře a podepisuje se to i na našich výsledcích. S klukama nám to dohromady šlape a stejně tak tomu bylo i v tomto zápase.