«

Zář 18

Vysoká prohra juniorů v posledním přípravném zápase

Neděle 18.9.2016 HC Choceň – SK Sršni Kutná Hora  9:3  (0:1, 3:2, 6:0)

Poslední přípravný zápas odjeli junioři sehrát do Chocně. Do utkání v podstatě nastoupila komletní „juniorská“ soupiska, nepřítomného Pepu Adama nahradil Ladislav Šváb, poprvé se představila i nová akvizice nejen juniorky – Filip Málek. Zápas na nepříliš kvalitním ledě byl v prvních dvou třetinách herně i výsledkově vyrovnaný. První branku zápasu vstřelil ve 12. minutě Ondra Macháček, kterého výborně uvolnil Filip Málek a protože domácí nedokázali v první třetině skórovat, vyhráli hosté první třetinu 0:1. Vstup do druhé třetiny nám nevyšel a svou chybou jsme umožnili domácím v 21. minutě srovnat na 1:1. Přibližně za dvě minuty vystřelil ještě ze středního pásma Láďa Šváb a k překvapení všech skončil puk za zády domácího brankaře a šli jsme tak opět do jednobrankového vedení. Domácím trvalo pět minut, než se jim díky zdařilé kombinaci povedlo srovnat skóre na 2:2. V 35. minutě si slabší chvilku vybral Michal Kunášek a domácí se tak poprvé dostali do vedení. Ve 38. minutě Sršni při přesilovce dokázali Filipem Málkem opět srovnat a před poslední třetinou tak byl stav 3:3. Do závěrečné třetiny nastoupil do branky Filip Wagenknecht a jeho spoluhráči mu premiérový start v sezoně příliš neusnadnili a během devíti minut Filip čtyřikrát inkasoval. Když pak byl v 52. minutě (stejně jako hráč domácích) odeslán do kabiny Láďa Šváb, bylo jasné, že s devíti hráči a na těžkém ledě můžeme jen těžko pomýšlet na nějaký výsledkový obrat. Domácí vsítili ještě další dvě branky a když měli být jeden a půl minuty před koncem utkání odesláni do sprch další dva bojovní „kohoutci“ z obou týmů, ukončili po dohodě obou týmů rozhodčí předčasně utkání.

Branky a nahrávky: 12. Macháček (Málek), 23. Šváb L., 38. Málek (Konečný)

Vyloučení: 9+(5+OT) – 9+(5+OT)

Sestava: Kunášek (Wagenknecht) – Šváb M., Fišar, Hríbik – Böhm, Málek, Macháček – Konečný, Červinka – Bachtík, Šváb L.