«

«

Zář 20

Vydřená výhra pro dorost

Týden se s týdnem sešel a kutnohorští Sršni přivítali v neděli 18. 9. 2016 na svém ledě hráče z Nového Bydžova k dalšímu přátelskému utkání. Po počátečním oťukávání a šancích na obou stranách otevřel skóre první třetiny soupeř a to v čase 7.16 po přesné křižné přihrávce a krásně umístěné střele. Naši se snažili zvrátit nepříznivé skóre zvýšenou aktivitou  a to se jim také v čase 14.47 po nahrávce Vaška Kadlečka a pěkné střele Matěje Kratochvíla podařilo. Soupeř se choval nedisciplinovaně a nabídl našim v průběhu první třetiny několik přesilových her, z nichž jednu se nám podařilo využít ve hře našich 5 na 4. V čase 18.02 po nahrávce Jardy Kubelky skóroval Vašek Kadleček. V čase 19.00 naši zvyšovali na 3:1 a to po nahrávce Petra Koubského a velice pěkně umístěné střele k tyči z hokejky Václava Kadlečka.

Do druhé třetiny naši nastoupili za příznivého stavu 3:1 a to našim zajistilo potřebný klid a chut´ do dalších akcí. V čase 24.13 po nahrávce Petra Koubského zvyšoval na 4:1 dobrou střelou Václav Kadleček. V polovině druhé třetiny došlo k pěstnímu zápolení hráčů, po kterém z každého týmu jeden hráč skončil v šatně s trestem do konce utkání. V následné přesilové hře soupeř využil početní převahu a snížil na 4:2. V čase 32.58 naše mužstvo opět zvýšilo svoje skóre střelou Petra Koubského po nahrávce Matěje Kratochvíla na 5:2. Naši hráči byli střelecky při chuti a v čase 34.21 zvyšoval po nahrávce Jardy Kubelky Tomáš Brich. Další gólový zásah přidal v čase 34.40 Pavel Bartoš po přihrávce Matěje Kratochvíla. V čase 38.30 snížil soupeř po samostatné akci na 7:3. Za tohoto stavu také oba týmy odešly do šaten.

Třetí třetinu začali lépe hráči z Nového Bydžova a v čase 41.03 snížili na 7:4. V čase 50.26 za naše zvyšoval na 8:4 po přihrávce Lenky Macháčkové Pavel Bartoš. Soupeř v čase 53.25 opět snížil na 8:5. Na 9:5 v čase 54.57 zvyšoval za Kutnou Horu po samostatné akci Adam Link. To byl také poslední zásah utkání a naši po závěrečném hvizdu mohli zaslouženě slavit. Poděkování všem hráčům a gólmanům za předvedené výkony.