«

Zář 17

Juniorka znovu nebodovala

Neděle 16.9.2018 SK Sršni Kutná Hora – SC Kolín 0:7 (0:0,0:4,0:3)

Junioři přivítali v neděli na svém ledě kolínské Kozly a bohužel se ukázali jako velmi dobrý hostitel, když hostům dovolili sedmkrát skórovat a sami jejich konto nazatížii ani jednou…

Se soupeřem jsme dokázali držet krok po celou první třetinu, Tomáš Pekař v brance byl spolehlivý, ale i hostující brankař naše pokusy zlikvidoval. Zlom v zápase však začal právě na konci první třetiny, kdy jsme několik sekund před jejím skončením měli krátce po sobě dva vyloučené hráče a do druhé třetiny jsme nastupovali v dvojnásobném oslabení. Těsně před skončením hry 3 proti 5 jsme poprvé inkasovali a naopak těsně po skončení přesilovky 4 na 5 jsme inkasovali podruhé a po dvou minutách prostření části hry jsme najednou prohrávali o dvě branky. Aby toho nebylo málo, zhruba v polovině utkání jsme předvedli jednu ze svých „klasických“ chyb a obránce přenechal puk před naší brankou soupeři a ten samozřejmě nabídku neodmítl a zvýšil na 0:3. Naši nekoncentrovanost potrestali hráči z Kolína ještě 2,5 sekundy před koncem druhé třetiny a skóre bylo již 0:4. V předcházejících dvou utkáních (i když jsme je prohráli) se náš výkon ve třetí třetině zlepšoval, ale tentokrát to bylo spíše naopak. Hosté dokázali využít další přesilovku a náš zmar završili sedmou brankou v naší síti 5 sekund před koncem utkání.

Vyloučení: 7 – 5

Využití: 3 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Pekař (Wagenknecht), Hobza – Plíhal – Macháček, Fišar – Kadleček – Koubský, Zíka – Hnilička – Cihlář, Kopecký – Brich, Link – Bachtík, Kubelka – Hnilička, Bartoš

Trenér: Stanislav Bednář