«

«

Lis 24

K výkonu brankaře se hráči v poli nepřidali

Neděle 24.11.2019 HC Letci Letňany – SK SRŠNI Kutná Hora 3:1 (2:0,0:0,1:1) V dalším zápase ligy juniorů zavítali Sršni do Letňan. Hráči asi zapomněli, jaké to je hrát v dopoledních hodinách, protože mnozí z nich v úvodu utkání vypadali, že ještě spí. Postupem času se sice „probudili“, ale nebýt velice dobrého výkonu brankaře Pekaře, mohl být výsledek v náš neprospěch mnohem výraznější.

Jak už zaznělo, úvod byl z naší strany poněkud mdlý a hned při prvním střídání jsme se provinili proti pravidlům šesti hráči na ledové ploše. První oslabení jsme sice přestáli, ale již v 6. minutě dokázali domácí svou druhou přesilovku zužitkovat k vedoucí brance. Další puk v naší síti na sebe nedal dlouho čekat a v 9. minutě jsme prohrávali 2:0. Pak dostali možnost početní výhody i Sršni, branku se jim sice vstřelit nepodařilo, ale hra se alespoň vyrovnala. Bohužel většina hráčů nedokázala navázat na své výkony v několika předchozích zápasech, naše hra byla nepřesná a možnosti, které jsme si vytvořili jsme nedokázali využít. Daleko víc práce měl Tomáš Pekař v naší brance a jeho zásluhou jsme se stále drželi soupeři na dostřel. Ve 46. minutě ale obdržel třetí branku a s bodovým ziskem jsem se pomalu mohli loučit. Malou šanci na zdramatizování zápasu ještě v 55. minutě vykřesal svým důrazem Petr Koubský, který snížil na 3:1, ale do konce zápasu již branka nepadla a Sršni tak vyšli naprázdno.

Sestava: Pekař – Zvěřina – Kubelka, Kopecký – Kvapil, Hnilička, Koubský – Plíhal – Pokorný, Mikeška – Hladík – Hobza, Bartoš – Secký – Stružinský

Branky a nahrávky: 55. Koubský(Kvapil, Zvěřina)

Tresty: 8:6 Využití: 1:0 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář