«

«

Říj 20

Žáci doma na body nedosáhli.

Mladší a starší žáci přivítali v sobotu 20.10.2012 na domácím ledě soupeře z Benešova. Ani jeden z týmů nevyhrál a body si tak odváží soupeř.

STARŠÍ ŽÁCI:

SK SRŠNI KUTNÁ HORA  – HC Podblanicko Benešov 2:8 (1:1,1:4,0:3)

Posledním soupeřem, se kterým se starší žáci v letošní lize ještě nesetkali byl tým HC Podblanicko Benešov, který v sobotu 20.10.2012 zavítal na náš stadion. Naštěstí se nenaplnily trenérovy obavy z pátečního tréninku, na kterém ze zdravotních důvodů několik hráčů chybělo a v sobotu měl k dispozici všechny borce (a borkyni). Soupeř byl od začátku o trochu lepší, ale naši hráči po celou první třetinu stačili držet krok a po jejím skončení svítilo na ukazateli skóre 1:1. Bohužel v dalším průběhu jsme již výrazněji tahali za kratší konec a znovu se projevila naše slabina v obranné hře a umožnili jsme soupeři navýšit skóre až na 1:5. Potom ještě stačil Vojta Dytrych 9 sekund před koncem druhého dějství korigovat na 2:5, ale to také bylo z naší strany vše a v závěrečné třetině skóroval již jen soupeř až na konečných 2:8.

Branky (nahrávky): 16. Koubský (Bachtík), 40. Dytrych

Vyloučení: 10:5 Využití: 0:1 Oslabeni: 0:1

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Dytrych-Plíhal-Maháček, Jestříbek-Macháčková-Kratochvíl, Fišar-Zíka, Bachtík-Koubský