«

«

Říj 12

Dostali jsme lekci od Letňan

001

7. kolo – neděle 8.10.2017
Letci Letňany – SK Sršni Kutná Hora  14:4 (5:1; 3:2; 6:1)

 

První víkendovou neděli v říjnu jsme vyrazili do Prahy do ICE ARÉNY, kde jsou domácím týmem Letci Letňany. Vyrazili jsme v téměř kompletní sestavě bez Dominika Hruboše.

Od rána vše klapalo dobře – odjez včas, nikdo nic nezapomněl, příjezd do Prahy s rezervou, rozcvička, oblékání – stále dost času před úvodním vhazováním a tedy více času než normálně. Trenér jako vždy opakoval a maloval všem hráčům, kde je jejich místo na hřišti a jak reagovat na různé herní situace. Vše však asi zůstalo za dveřmi letňanské kabiny…

Mimo několika prvních minut, kdy jsme si vytvořili několik šancí jsme byly pomalejší, na ledě jsme spíše bloudili a jen většinou jsme stíhali letňanské hráče jak odstřelují Dominika v naší brance. V průběhu zápasu jsme si vypracovali další, spíše individuální šance, které většinou kryl domácí gólman. Domácí nás přehrávali kombinací a lepším bruslením a tedy bylo v našem pásmu stále rušno.  V poslední třetině se už přidala i naše fyzická únava a tak jsme v letošní sezóně dostali poprvé více než deset branek.

Musíme se ze zápasu „oklepat“ a  předvést o následujícím víkendu lepší výkon, kdy se potkáme s týmy Hvězdy Praha a v derby s Kolínem.

 

Sestava:

Dominik Šubrt

Šimon Král / Adam Kryštof – Dominik Franc – Tomáš Janata
Bára Sirotková – Jaroslav Šetina

Štěpán Lipský – Honza Knížek – Maruška Hynková
Tomáš Hájek – Alex Horáček

Trenér: Pavel Andrle

Statistiky:

Branky: 2 x Dominik Franc, 1 x Tomáš Janata, 1 x Maruška Hynková

Asistence: Honza Knížek, Tomáš Janata

Vyloučení:  3  :  7

Branky přesilová hra:  4  :  1

Branky oslabení:   0  :  0

Zásahy gólmani:  23  :  49