Gala představení v Praze na Smíchově

001

9. kolo – sobota 15.10.2016

Slavoj Zbraslav-SK Sršni Kutná Hora 8:1 (2:0; 2:0; 4:1)

Již před odjezdem na utkání do Prahy jsme věděli, že se bude jednat o kvalitního soupeře a že v tomto utkání bude hrát u konečného výsledku roli mnoho aspektů. Vše se vyplnilo, jen mě osobně překvapila rychlost, s jakou se utkání odehrálo.

Z mého pohledu to byl pořádný fičák, ve kterém jsme vůbec nehráli druhé housle. Soupeř byl sice od začátku lepší, přičemž předváděl výbornou hru jak dopředu, tak i dozadu. Naši se s tempem hry překvapivě rychle sžili a fungovali velice dobře. Sice jsme tradičně stihli (na poslední chvíli, ale přece) v první minutě prohrávat, ale nesložili jsme zbraně a v rychlém tempu bojovali prakticky až do konce utkání. Ještě v průběhu 30-té minuty byl stav 2:0 a zde se lámal chleba. Pokud by jsme do této doby stačili alespoň snížit (nějaké šance na to byly) tak by asi i konečný výsledek byl o něčem jiném. Stal se ale opak, kdy soupeř 5 vteřin před polovinou utkání odskočil na stav 3:0. Druhá polovina se nesla ve stejném duchu jako první a jezdilo se nahoru dolů. Stále jsme měli se soupeřem plné ruce práce, ale musím říct, že bojovností a až neobvyklou rychlostí Sršni překvapovali všechny naše fandy na stadionu. Na konečném stavu se hodně projevily dva slepené góly na konci 58 minuty a na začátku 59 minuty, kdy už koncentrovanost nebyla asi taková.

I přes nepříznivý výsledek si Sršni při odchodu do kabin vysloužili potlesk od fandů hostí, kterým se utkání celkově velmi líbilo.