«

«

Led 15

Hokejový víkend mladších žáků

Mladší žáci měli tento víkend plně zasvěcen jen hokeji. V sobotu sehráli zápas s Benešovem, který v základní části soutěže skončil na druhém místě za Kolínem a o den později je čekal soupeř z Černošic.

Proti Benešovu jsme neměli šanci a prohráli vysoko 2:18, kdy se z našeho mužstva prosadil jen Holeček a z  trestného střílení Hynek.

V neděli jsme jeli k dalšímu zápasu do Černošic. Z mužstva mladších žáků  šel pomoci starším žákům Míšek, aby mohli mistrovský zápas odehrát. Mladší žáci  i bez něho si vedli v tomto zápase nad očekávání vcelku dobře. Se soupeřem v prvé třetině drželi nerozhodný výsledek až do 19.minuty, kdy se soupeři podařilo jít do vedení. Také ve druhé třetině se nám dařilo zastavovat útoky soupeře a co prošlo s jistotou dnes náš nejlepší hráč brankář Jakub Červinka pochytal. Rozhodující se ukázala třetí třetina ve které jsme ve 43.minutě vyrovnali stav zápasu na 1:1 Holečkem. Za nerozhodného stavu zápasu jsme měli několik dobrých šancí, ale nepochopitelně si hráči počínali tak, že situace řešili střelbou beckendem.  V dalším průběhu zápasu nám již docházely síly a soupeř ve 47 minutě šel do vedení, které pojistil dalšími dvěma brankami v 53. a 56. minutě.

SK Černošice –  SK Sršni Kutná Hora  4 : 1   ( 1:0, 0:0, 3:1)

Sestava: Červinka  Gygal od 53.minuty, Hnilička Trnka, Bartoš Mašín, Koubek Dvořák Holeček, Hynek, Onderka, Vojáčková, Šimon, Pokorný

vyloučení: 2:4 -1 x soupeř využil přesilovku