«

«

Pro 10

Hororová třetina

Sobota 10.12.2016 HC Benátky nad Jizerou – SK Sršni Kutná Hora 7:1 (5:0,1:1,1:0). Podruhé v krátkém časovém úseku nedokázali junioři zvítězit na ledě soupeře. Tentokrát odešli poraženi z ledu druhého celku soutěže HC Benátky nad Jizerou.
Všechny představy o tomto utkání vzaly za své hned v úvodní „hororové“ třetině. Od úvodního vhazování uběhlo pouze 11 sekund a domácí vedli 1:0, když využili naši chybnou rozehrávku… Za dalších 13 sekund to již bylo 2:0, když jsme nechali útočníka vybruslit zpoza branky. Takový začátek by položil i mnohem lepší a zkušenější celek a naši hru to poznamenalo minimálně na celou úvodní třetinu. Domácí byli hokejovější, dobře bruslili a nutili naše hráče k chybám. Na 3:0, zvýšili v 8. minutě. V 16. minutě nejdříve domácí využili přesilovku a za necelou minutu to již bylo dokonce 5:0.

Herně i výsledkově nejlepší byla z naší strany druhá třetina, začali se nám dařit přihrávky, lépe jsme napadali a několika dobrými zákroky se blýskl i gólman Kunášek. Přesto šli ve 30. minutě již do šestibrankového vedení domácí. Malinkou jiskřičku naděje vykřesal ve 34. minutě David Křeček, když vystihl při hře 4 na 4 rozehrávku soupeře a ze samostatného úniku snížil na 6:1. Bohužel svoje jasné příležitosti nedokázali využít Matouš Jelínek a Tomáš Böhm a k dalšímu snížení náskoku domácích tak už do konce třetiny nedošlo.

V poslední třetině nás již domácí k ničemu vážnějšímu nepustili a když ve 41. minutě dokázali využít přesilovku, naší jedinou odpovědí byla tyčka nastřelená 3 sekundy před koncem utkání…

Branky a nahrávky: 34. Křeček

Vyloučení: 6 – 7

Využití: 2 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Kunášek (Wagenknecht), Málek – Fišar – Adam, Jelínek – Šurych – Křeček,  Šváb M. – Böhm, Konečný – Červinka, Šváb L. – Bachtík

Trenér: Bednář Stanislav