«

«

Dub 02

INFORMACE

 

V uplynulém víkendu by za normálních okolností odehrály některé kategorie poslední zápasy sezóny 2019/2020 a někteří provedli ukončení sezóny a pomalu vyhlíželi sezónu následující.
Bohužel na začátku března naše společnost začala bojovat s neviditelným a houževnatým soupeřem – koronavirem COVID-19. Opatření, která byla nastavována se výrazně dotkla nás všech.

Okamžité ukončení sezóny jsme nikdo takto rychle nečekali, nedohrál se „poslední zápas“, neodtrénoval se „poslední“ trénink, abych si každý z nás sezónu v hlavě ukončil…
Situace si však tyto kroky vyžadovala, protože je třeba hlavně ochránit zdraví nás všech, abychom až tuto situaci překonáme se opět mohli všichni bavit, potkávat a těšit se na výkony Sršňů.
Asi si většina z vás klade otázky, jak to bude v následující sezóně, proto bychom vás chtěli informovat touto cestou. Bohužel je stále situace nepředvídatelná a věci se mohou měnit. Aktuální informace se vám budeme snažit co nejdříve předávat.

1. Kategorie na následující sezónu
V následující sezóně budeme obsazovat tyto kategorie :

1.-3. třída, 5.třída, mladší žáci, starší žáci, dorost, junioři, muži

2. Trenérské obsazení kategorií
Po několika sezónách požádal Pavel Andrle z osobních důvodů o přerušení trenérské práce na pozici hlavního trenéra. Děkujeme Pavlovi za provedenou práci pro klub a budeme se těšit na jeho opětovný návrat na trenérskou lavičku. Novým trenérům přejeme, ať se jim jejich práce v našem klubu daří.

1.-3. třída       Michal Procházka
5.třída            Roman Socha
mladší žáci    Pavel Sirotek
starší žáci      Pavel Švejda
dorost            Václav Vaněk
junioři             Stanislav Bednář
muži               Stanislav Bednář

3. Tréninky suchá příprava
Dle situace, jak se vyvíjí, nevypadá, že bychom mohli začít s přípravou v květnu, jak jsme byli zvyklí. Předpokládáme, že by se situace mohla uklidňovat od června (kdy by mohly jít děti do školy). Budeme toto řešit ještě s trenéry a informace od nich obdržíte, jak budou jasné. Trenéři nejspíše zpracují rozpis individuální přípravy, aby hráči měli inspiraci, jak si udržovat kondici v domácím prostředí.

4. Soustředění
Soustředění máme sice až v srpnu, kdy už snad bude situace pod kontrolou. Zde však může zkomplikovat situaci nařízení výkonných orgánů ohledně zákazu případného shromažďování určitého počtu osob. Dle současných informací se opatření s větším shlukováním osob budou rozvolňovat až jako poslední. Doufejme, že se to týkat soustředění nebude.

 

Všichni doufáme, že se situace brzy zlepší. Žádáme všechny, aby vyhlášené opatření dodržovali a mohli bychom se co nejdříve vrátit do normálního života.

Opatrujte se všichni, přejeme vám i vašim rodinám hlavně pevné zdraví, které je v současné době to nejdůležitější.
Výkonný výbor SK Sršni Kutná Hora

 

 

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ