Kolín : SK Sršni      6  : 3  (0:0, 2:1, 4:2)

Góly (nahrávky) : Koubský (Plíhal), Plíhal, Havránek (Kadleček)
Brankáři: Pekař, Krátký
Obránci: Brich – Zika, Bachtík – Macháčková, Socha – Kopecký
Útočníci: Koubský – Plíhal – Jestříbek, Maník – Havránek – Kadleček, Škrobák – Hladík- Staněk

Názor trenéra:
Soupeř, který nás prověřil, byl náš rival z Kolína. V zápase jsme se ve 2. třetině ujali vedení 1:0. Potom ovšem soupeř převzal iniciativu a zápas otočil. Za stavu 4:1 jsme dali během jedné minuty na 4:3, ale to bylo z naší strany vše.
Musím bohužel opět konstatovat, že jsme se víceméně porazili sami. Děláme neustále hrubé chyby v obraně, útočníci jsou málo důrazní při napadání soupeře a proto jsme stále pod tlakem. Brankáři až na drobná zaváhání chytali spolehlivě. Měli jsme opět problémy s bruslením, zpracováním kotouče a přesnou nahrávkou.
Přesto jsem viděl u některých jednotlivců zřejmý pokrok a to mě naplňuje přesvědčením, že se budeme postupně zlepšovat a soupeře jako je Kolín příště porazíme.