«

Pro 07

Kralupům se tento víkend na Sršně nedařilo

HK Kralupy  : SK Sršni Kutná Hora 5:7 ( 0:3,3:4,2:0)

Na utkání do Kralup jsme odjížděli s velmi prořídlou sestavou a s mrazením v zádech jsem očekával, že ještě něco bude . Přitom jak sleduji tabulky výsledků, tak si Sršni měli ve velkém klidu dojet do Kralup pro plný bodový zisk. Pro plný bodový zisk jsme si sice dojeli, ale rozhodně ne v klidu. Začalo všechno tím, právě zmíněným odjezdem s deseti hráči + dva kvalitní gólmani.

V Kralupech na zimáku, kde jsem sledoval výkon našich mladších spoluhráčů a kde jsem vypozoroval jak, jsou na nás v Kralupech nabroušeni a to ne jen hráči, troufám si říct že hlavně rozhodčí. Jen pro okraj mladším žákům v rozhodujících chvílích neuznal dva naprosto regulérní góly, ale navíc mužstvo dokázal oslabit a poslal je do tří. V tu chvíli jsem si řekl „ no to se nám stát nemůže!“. Opak byl pravdou, ale to už k samotnému utkání.

Všechno začalo, řekl bych úplně normálně, sestava byla sice hodně oslabená ale byla odhodlaná za každou cenu získat body. A bylo to vidět hned od první, minuty kdy v čase 1:00 dal gól Pavel Bartoš. do konce třetiny ještě dvakrát skóroval Honza Hnilička. Stav utkání po první třetině byl 0:3 a to nám rozhodčí neuznal gól Matěje Vrabce, který prostřelil soupeřova brankaře a  kotouč se odrazil z branky od zadní konstrukce, ale takové góly v Kralupech prý neplatí. Výkon hlavního rozhodčího pokračoval, kdy nad jeho výroky žaslo i domácí publikum. Po našem již třetím neuznaném gólu, jsem měl potřebu se našich hráčů zastat a reklamoval jsem jeho výroky. Tuto troufalost jsme zaplatili draze. Nejen, že nám vyloučil hráče 96 za seknutí, které seknutí nebylo, ale hned po té tomuto hráči udělil desetiminutový trest za divení. Na to jsme dostali 2 minuty za hráčskou lavici asi, abychom hráli ve třech a aby toho nebylo málo udělil hráči 96 pro jistotu ještě jeden desetiminutový trest za potlesk směrem k tomuto rozhodčímu. Když tomu připočtu předčasný odchod hráče #18 pro zranění tak jsme utkání v 15 minutě třetí třetiny museli dohrát v osmi hráčích a ještě se přitom bránit 2 minuty ve třech. No to by v tom byl čert aby Kralupy nevyhráli.

V tu chvíli jsme mohli vidět sílu sršňů a odhodlání vyhrát. Prostě jsme jim to vítězství nedopřáli a vyhráli a to byla největší pomsta rozhodčím a smlouva s čertem byla naplněna.

Moc kluky chválím za výkon v Kralupech a velký herní posun byl znát u Davida Trnky, který dal svůj první letošní gól, tak i brankařského začátečníka Filipa Onderky, který tým dokázal držet výbornými zákroky.

Sestava :  # 1 Gygal P., #2 Onderko F., #44  Spejchal  P., #11  Hnilička J., #9 Matura M., #7  Trnka D., #18  Kubelka J., #12  Bartoš P., #5  Kvapil V., #96 Vrabec  M., #10 Král H., #33 Mikeška F.,

Góly :  Bartoš P., Hnilička J. 2x, Vrabec M. 2x, Kvapil V., Trnka D.,

Asistence :  Spejchal P., Vrabec M., Bartoš P.,