«

«

Zář 30

Mladší žáci neuspěli ani ve Velkých Popovicích

V neděli 29.9 .2013 sehráli mladší žáci další mistrovský zápas na ZS ve Velkých Popovicích. S tímto mužstvem jsme v loňské sezoně oba zápasy vyhráli a tak se jelo k zápasu s tím, že by se mohlo povést získat prvé body do soutěže. Nestalo se. I když první dvě třetiny se hrál vcelku vyrovnaný zápas, čemuž odpovídal i stav po prvé třetině 1:1 a po druhé třetině 3:3 .  Do  třetí třetiny po úpravě ledu jsme šli s tím, že dáme-li vedoucí branku, může  nám to hodně pomoci. Povedlo se nám to ve 44 minutě, kdy Bára Vojáčková dala na 3:4, ale soupeř hned ve 47 minutě skóroval jejich nejlepším hráčem Hankovcem, prudkou ranou přímo do šibenice. Od této doby soupeř převzal iniciativu, rychleji bruslil, hráči si dobře přihrávali a my šli do velkého útlumu. Přesto se nám podařilo ještě jednou jít do vedení na 4:5 zásluhou Robina Míška. To ale bylo z naší strany vše. Prvá pětka již byla unavená, protože pokud to šlo, museli odehrát i 4 oslabení a to se projevilo v závěru zápasu, který vyvrcholil třemi brankami v rozmezí od 49  minuty do 54 minuty a bylo po zápase. Nepomohlo ani střídání brankářů. Faktem je, že soupeř měl ve svém středu daleko více hráčů, schopných dát branku, zatím co my jsme se prosadili jen prvním útokem. Zklamáním pro mě je, velké slibování výboru o pomoci hráčů ze třetí a čtvrté třídy, kdy na tento zápas neměl čas přijít ani jeden a z našich řad si jede na výlet do Rakouska hráč, aniž by vzal telefon a alespoň se slušně omluvil. Takto se fakt hokej hrát nedá.

Branky: Pokorný Petr  2 x,