«

Říj 19

Nepříliš vydařený zápas dorostu s Vlašimí

SK Sršni Kutná Hora – Vlašim 1 : 3 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 1)

V sobotu 15. 10. naši dorostenci přivítali na domácím ledě tým z Vlašimi. Utkání začalo v poměrně vlažném tempu a moc hokejových momentů nebylo. Výjimkou byla ve třetí minutě pěkná akce Honzy Kopeckého, kdy po jeho nahrávce zakončoval za záda soupeřova gólmana Adam Link. Naši se tak ujali vedení v zápase 1 : 0. Další průběh třetiny nepřinesl příliš líbivý hokej a krom tyčky Vaška Kadlečka jsme se nedočkali vyložené gólové šance. Soupeř na tom byl obdobně a tak jsme už gól v první třetině neviděli. Naši šli do kabiny s jednogólovým náskokem. Do druhé třetiny jsme nevstoupili nijak dobře. Soupeř nás začal přehrávat a nám se s ním jen z obtížemi dařilo držet krok. Ve dvacáté deváté minutě Vlašim svůj tlak zúročila střelením branky, po které srovnala stav utkání na 1 : 1. Naši se během druhé třetiny dostali jen do několika mála šancí, ze kterých se nám branku střelit nepodařilo. Naopak to byl soupeř, který svou mírnou převahu využil ve 36 minutě střelením druhé branky, po které se ujal vedení v zápase 1 : 2. Tím také gólový účet druhé třetiny hráči Vlašimi uzavřeli. Do šaten šel soupeř s jednogólovým náskokem. Do poslední části hry jsme nevstoupili o moc lépe než do té druhé a soupeř si udržoval mírnou převahu a úspěšně bránil svoje hubené vedení. Tajně jsme doufali, že se našim podaří nepříznivé skóre vyrovnat. To se, ale bohužel nestalo a naopak jsme v 55 minutě inkasovali 3 gól, po kterém jsme se už k vážnějšímu tlaku nedostali. Soupeř v pohodě dobránil třetinu a po vítězství 1 : 3 si odvezl z našeho ledu plný bodový zisk. Doufejme, že se v Benešově kluci předvedou v lepší formě. Dík všem hráčům, trenérům, ale především gólmanu Tomáši Pekařovi a spoustu krásných zákroků, bez kterých by jsme neprohráli ,, jen“ 1 : 3.

Sestava: Tomáš Pekař, Petr Gygal

Koubský Petr, Brich Tomáš, Kopecký Jan, Macháčková Lenka, Hnilička Jan, Hladík Patrik, Zika Tomáš, Link Adam, Kadleček Václav, Bartoš Pavel, Kubelka Jaroslav, Matěj Posípal.