«

«

Pro 14

Potvrzený lepší herní projev (3.-4. třída)

Omlouvám se všem za hodně pozdní příspěvek, ale bohužel tento týden byl nadmíru hektický a proto pouze stručně k minulé sobotě 8.12.2012, kdy jsme sehráli turnaj v Černošicích.

V prvním utkání turnaje jsme sice vysoko prohráli s týmem z Velkých Popovic, nicméně herní projev byl služný jak dopředu tak i dozadu. Bohužel nás zklamala koncovka, což je tradiční problém. Kdybychom využili příležitosti, které jsme si vypracovali mohlo být skóre přijatelnější. Soupeř byl kromě začátku utkání jednoznačně lepším týmem, ale rozdíl ve výkonnosti nebyl již tak markantní jako v minulých duelech.

Co se týče druhého utkání s týmem Černošic tak ten, kdo zde nebyl o hodně přišel. První třetinu jsme prohráli 1:0 brankou ze druhé minuty. Ve druhé třetině se strhla přestřelka zde je vývoj skóre: 2:0; 2:1; 3:1; 3:2; 3:3; 4:3 a 5:3. Tedy i druhou třetinu jsme prohráli tentokrát 4:3. Do poslední části jsme vstupovali s dvoubrankovým mankem ale i s tím pocitem, že na soupeře máme. Trenér Michal Procházka jasně všem připomněl, že soupeř je hratelný a brzká branka může zápas hodně zdramatizovat. Přesně jak řekl tak se také stalo. Po dvou a půl minutách třetí části skóroval Lukyn Secký. A bylo to 5:4. Velký obrat v utkání dokonali postupně Miki Hynek v 11. minutě třetí části a dvě a půl minuty před koncem rozhodl Dave Zvěřina. Velkou bitvu jsme zlomili až v závěru, ale hlavní podíl na tomto výsledku má Kuba Červinka, který v závěrečné části bravurními zákroky naše Sršně podržel a nedovolil soupeři ani jednou skórovat. Pochvalu ale zaslouží všichni níže jmenovaní, protože v tomhle utkání makali úplně všichni. Hoši děkujem.

HC Slavoj Velké Popovice    :    SK Sršni Kutná Hora     12    :    2      ( 2 : 1; 5 : 0; 5 : 1 )

Branky: Tomáš Knížek; Mikuláš Hynek

Asistence: David Trnka

Střely:  41  :  22

G. Jakub Červinka (1); G. Jan Koleček (2)

Mikuláš Hynek (96) – David Zvěřina (12) – David Trnka (26)

Lukáš Secký (10) – Natálie Brichová (5) – Šimon Pokorný (9)

Tomáš Knížek (7) – Matěj Hájek (18)

HC Tygři Černošice    :    SK Sršni Kutná Hora     5    :    6      ( 1 : 0; 4 : 3; 0 : 3 )

Branky: 2 x Mikuláš Hynek; 2x David Zvěřina; Tomáš Knížek; Lukáš Secký

Asistence: Mikuláš Hynek

Střely: 30  :  27

Mikuláš Hynek (96) – Tomáš Knížek (7)  – David Trnka (26)