«

«

Říj 26

První třetinu soutěže jsme ukončili těsnou porážkou

001

11. kolo – neděle 23.10.2016

TJ Stadion Nymburk:SK Sršni Kutná Hora 4:3 (0:1; 1:0; 3:2)

Před utkáním oba týmy v tabulce dělily tři body a tak důležitost utkání byla nasnadě. Po úvodním buly jsme klasicky zaspali a ve čtrnácté sekundě jsme mohli prohrávat.  Žádné úvodní oťukávání se nekonalo a tak se do utkání vlétlo se šancemi na obou stranách.

Jako první jsme se radovali v deváté minutě my, kdy Ondra Veit nejen pohotově, ale hlavně přesně zakončil. Plejáda dalších šancí zúčastněných týmů posun ve skóre do konce třetiny nepřinesla a tak jsme do druhé části vstupovali s jednobrankovým náskokem. Ve druhé části se obraz hry nijak dramaticky nezměnil. Vyrovnané utkání pokračovalo a šance se střídaly na obou stranách. Gólmani se činili a tak se výsledek na časomíře ne a ne pohnout. Ve třicáté minutě se však k naší nelibosti pohnulo a stav byl srovnaný 1:1. Do konce druhé třetiny již žádný hráč neskóroval a tak se do šaten po druhé siréně šlo za nerozhodného stavu. Třetí třetina přinesla rozuzlení celé zápletky. Ve čtyřicátéčtvrté minutě jsme zaznamenali v naší svatyni výstavního vlastence a ve čtyřicátéšesté po důrazu před naší brankou soupeř odskakuje do vedení na 3:1. Ve 47‘ jsme dokázali po tečované střele Vojty Hamsy snížit a v 50‘ dokonce po spanilém sólu Natky Brichové vyrovnat na 3:3. Bohužel na začátku 53‘ jsme nedůrazně přistoupili ke hře ve vlastním obranném pásmu a soupeř šel opět do vedení. Do konce utkání se stav 4:3 již nezměnil. V závěru jsme uvažovali o odvolání gólmana a o timeoutu, ale více jak tři minuty před závěrečnou sirénou se hrálo bez přerušení a tak se žádné dobývání branky soupeře těsně před koncem utkání nekonalo.

Sestava:

Jan Koleček, Dominik Šubrt

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit, Denis Čížek, Josef Komárek, Dominik Franc, Jaroslav Šetina, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Branky:  Ondřej Veit; Vojtěch Hamsa; Natálie Brichová

Asistence : Denis Čížek; Vojtěch Hamsa

Vyloučení:  1  :  6

Využití přesilovky:  3  :  1

Branky v oslabení:   0  :  1

Počet střel:  34  :  31