Úno 20

Souboj sousedů v tabulce vyhráli Zlonice (muži)

19. kolo KSM
HC ZLONICE – SK SRŠNI   4:1  (1:1, 1:0, 2:0)
Nedělní zápas na ZS Slaný sliboval vyrovnanou bitvu o postup tabulkou vzhůru. Muži SK doplněni juniory začali aktivně a domácí přehrávali. V páté minutě v závaru před brankou domácích vystřelil Krejza, brankář jeho střelu vyrazil přímo na hůl Charváta a ten dostal sršně do vedení. I když měli sršni celou třetinu herně navrch, domácí dokázali v desáté minutě dorovnat skóre. Vstup do druhé části vyšel lépe hráčům ze Zlonic, kteří dostali sršně pod tlak a přesnou střelou nad beton Kargera získali vedení. Oba soupeři hráli aktivně dopředu a o zajímavé šance nebyla nouze. Pro sršně ale byla branka domácích dnes „zakletá“. Odražený puk Hynka jen o pár centimetrů minul domácí branku, Charvát neproměnil samostatný únik a zakončení přesilovkových kombinací vychytal výborný brankář domácích. Třetí část přinesla opět tuhý boj ve kterém se opět přesnou střelou prosadili jen domácí. Sázka sršňů na útok v samém závěru k brance v domácí síti nevedla, naopak samostatný únik zlonického útočníka povedenou střelou pod horní tyč branky Kargera stanovil konečné skóre na 4:1. Tabulkou vzhůru tedy sršni stoupat nebudou a o potřebné body se musí „porvat“ v posledním zápase hraném doma v sobotu.

Branka: Charvát (Krejza)

Sestava: Karger – Krejza, Zíka, Vaněk, Kadlec, Charvát, Paroubek, Meloun, Hetfleisch, Jiráň, Hynek, Roveňský

Vyloučení: 7:5