«

«

Říj 06

V Černošicích se střídavými výsledky… (MŽ, SŽ)

Týmy mladších a starších žáků odehrály v sobotu 6.10.2012 svá mistrovská utkání na ledě SK Černošice. Mladší žáci podlehli soupeři 11:2, naopak starší žáci si připsali první vítězství v sezoně v poměru 5:10.

STARŠÍ ŽÁCI:

SK Černošice – SK SRŠNI KUTNÁ HORA 5:10 (0:3,1:3,4:4)

V sobotu 6.10.2012, sehráli starší žáci další utkání krajské ligy, na hřišti SK Černošice. Vzhledem k předchozím výsledkům obou mužstev se dal očekávat vyrovnaný souboj s otevřeným koncem. Vývoj zápasu však měli Sršni od začátku ve své režii a první třetinu vyhráli díky hatricku Vojty Dytrycha 0:3. V polovině zápasu se konečně do branky trefil i Tomáš Fišar, který k tomu byl vyzván na pátečním tréninku trenérem Bláhou slovy „zítra musíš dát dva góly“. Po něm se, svou čtvrtou brankou, přihlásil ke slovu opět Vojta Dytrych, který zvyšoval už na 0:5. A po dvou třetinách byl stav utkání 1:6. Ve třetí třetině Sršňům začali zřejmě trochu docházet síly a dovolili tak soupeři skórovat, ale náskok z prvních dvou třetin se už Sršňům podařilo udržet.

Myslím si, že pochvalu za předvedený výkon si zaslouží celý tým, který dnes hrál skutečně velmi dobře, bojovně a kolektivně, ale nad tím vším přece jen vyčnívali střelci branek Vojta (4) s Tomášem (6 – vlastní branky se nepočítajíLaughing).

Na konec bych rád zmínil sportovní chování Vojty Dytrycha, který po odpískaném faulu ve třetí třetině přiznal rozhodčímu, „že upad sám“, což po zápase ocenil i rozhodčí…

Branky (nahrávky): 14. Dytrych (Fišar), 16. Dytrych (Plíhal), 20. Dytrych (Plíhal), 31. Fišar, 36. Dytrych (Plíhal), 38. Fišar (Dytrych, Koubský), 52. Fišar, 52. Fišar, 56. Fišar, 59. Fišar

Vyloučení: 2:4 Využití: 1:0

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Dytrych-Plíhal-Koubský, Macháčková-Jestříbek-Kratochvíl, Fišar-Zíka, Bachtík-Macháček

MLADŠÍ ŽÁCI:

SK Černošice – SK SRŠNI KUTNÁ HORA 11:2

V sobotu dne 6. 10. 2012 jsme hráli další mistrovské utkání v Črnošicích.

střely na branku 40:12

Góly: Štěpán Havránek, Jan Hnilička.

Asistence: Václav Kadleček, Tomáš Brich.

Branky: 1:0 (2:23), 2:0 (3:42), 3:0 (11:52), 4:0 (20:59), 4:1 (24:04), 5:1 (33:49), 6:1 (37:18), 7:1 (39:48), 8:1 (46:45), 9:1 (49:11), 10:1 (50:52), 11:1 (54:46), 11:2 (58:20).

Vyloučení: 1:2 (Kadleček, Míšek).