«

«

Zář 03

Vítězná odveta

Sobota 3.9.2016 SK Sršni Kutná Hora – Stadion Nový Bydžov 5:1 (1:0,3:1,1:0) K odvetě přátelského utkání se po týdnu sešli junioři Kutné Hory a Nového Bydžova. Sestavy obou týmů doznaly drobných změn, ale domácí stejně jako minulý víkend jasně zvítězili, byť rozdíl ve skóre nebyl tak jednoznačný. Domácí po domluvě s hosty nasadili do utkání i „nejuniora“ Jirku Tvrdíka, kterému chtěl trenér dopřát trochu zápasové zatížení a mohli jsme tak postavit tři útočné řady a dvě obranné dvojice. Úvodní třetina nebyla v našem podání příliš dobrá a i díky viditelnému zlepšení hostujících hráčů bylo skóre po jejím skončení 1:0 v náš prospěch. Ve druhé a třetí třetině jsme se zlepšili a to se projevilo i na výsledku utkání. Vypracovali jsem si velké množství brankových příležitostí, s jejich proměňováním jsou ale naši hráči zatím na štíru. Podobné je to i s převedenou hrou, kdy výkony některých hráčů připomínaji jízdu na horské dráze, kdy například po skvělém uvolnění následuje naprosto nesmyslná, nebo nepřesná přihrávka. Do ostrého startu KLJ nám zbývá sehrát ještě dva přátelské zápsy, které sehrajeme proti celku z Chocně. První se bude hrát v sobotu 10.9.2016 od 17:00 na domácím ledě.

Sestava: Jelínek D. (Kunášek) – Šváb M., Tvrdík Jan, Jelínek M. – Macháček, Fišar., Böhm – Hríbik, Tvrdík Jiří, Adam – Křeček, Šváb L. – Švejda, Červinka

Branky a nahrávky: 4. Šváb (Jelínek M., Tvrdík), 28. Tvrdík Jiří, 29 Jelínek M. (Švejda), 35. Šváb M. (Křeček), 49. Švejda (Tvrdík Jan)