«

Bře 12

Vyrovnaný souboj s Nymburkem

SK Sršni Kutná Hora – SK Stadion Nymburk  4:4 (2:2, 1:1, 1:1)

Po třech volných víkendech jsme na svém ledě v neděli 8.3.2015 sehráli další mistrovské utkání. První třetina byla jak na houpačce. První dvě střídání na nás soupeř vlítnul a Sršni nevěděli kam dřív skočit. Na konci druhé minuty však kapitán Vašek Kadleček probudil Sršně svou první brankou v zápase. Rázem se hra úplně otočila a do konce dvanácté minuty na ledě Sršni kralovali. Ze svého dobrého výkonu vytěžili ještě jednu branku na konci sedmé minuty, kdy Robin Míšek využil nahrávku od Vaška Kadlečka. Bohužel další šance jsme již neproměnily a po jedné gólovce na konci dvanácté minuty, kdy jsme nestrefili prázdnou branku, soupeř ujel všem a překonal v brance Sršňů Petra Gygala. Hra se poté vyrovnala a střídali se šance na obou stranách. Sršni však již do konce první třetiny gól nedali. Soupeři se podařilo vyrovnat v čase 18:18 a stanovil skóre po první třetině na 2:2. Druhá i třetí třetina pak přinesla vždy po gólu na obou stranách a značně nervózní hokej z obou stran. Přihrávky se nedařili a nejednalo se o příliš pohledné utkání.  Nejprve na konci třicáté minuty Robin Míšek po nahrávce od Vaška Kadlečka strhl vedení na stranu Sršňů a soupeř o sedm minut později zase vyrovnal a překonal v brance Tomáše Pekaře, který vystřídal Petra přesně v polovině utkání. Na začátku čtyřicáté třetí minuty Vašek Kadleček opět strhl vedení na stranu Sršňů a všichni již doufali, že to bude gól vítězný. Bohužel soupeř byl proti a na konci padesáté osmé minuty vyrovnal. Nutno dodat, že po průběhu utkání se jednalo o naprosto zasloužený výsledek.

Naše branky: Čas 01:44 – Vašek Kadleček

Čas 06:51 – Robin Míšek – asistence Vašek Kadleček

Čas 29:59 – Robin Míšek – asistence Vašek Kadleček

Čas 42:38 – Vašek Kadleček

Sestava: brankáři – Petr Gygal  (0-30 min) – Tomáš Pekař (30-60)