Vysoká prohra mladších i starších žáků na Hvězdě

Mladší i starší žáci prohráli své zápasy na hřišti HC Hvězda Praha

STARŠÍ ŽÁCI:

HC HVĚZDA PRAHA – SK SRŠNI KUTNÁ HORA 16:4 (6:0,9:3,1:1)

Branky (nahrávky): 35. Plíhal (Bachtík), 39. Macháček (Jestříbek), 40. Dytrych (TS), 44. Bachtík (Dytrych)

Vyloučení: 8:2

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Dytrych-Plíhal-Koubský, Macháčková-Jestříbek-Maník, Fišar-Bachtík, Zíka-Macháček

Další utkání ligy starších žáků sehráli Sršni 23.9. 2012 na ledě HC Hvězda Praha. Slova trenéra o tom, že se budeme snažit neinkasovat hned na začátku, nepadla zřejmě u hráčů na příliš úrodnou půdu, protože jsme inkasovali po 12. sekundách úvodní i závěrečné třetiny a pouze v prostřední části jsme inkasovali „až“ v sekundě 29.! Soupeř velmi dobře kombinoval a jasně nás předčil v důrazu před brankou. Proto se trenéři pokusili po první třetině zastavit narůstající skóre změnou rozestavení hráčů, což se částečně projevilo až ve třetí třetině, která skončila relativně příznivým skóre 1:1

Branky (nahrávky: 35. Plíhal (Bachtík), 39. Macháček (Jestříbek), 40. Dytrych (TS), 44. Bachtík (Dytrych)