«

Zář 13

Bojovnost nestačila…

10.9.2016 HC Benátky nad Jizerou : SK Sršni Kutná Hora 16:1 (5:1; 4:0; 7:0)

V sobotu 10.9. odjeli starší žáci zjistit sílu soupeře v Benátkách. Již při nástupu hráčů před utkáním vynikaly vysoké postavy několika hráčů soupeře. Jak se později ukázalo, nešlo jen o výškovou převahu. Soupeř byl od počátku lepší ve všech herních činnostech a měl 2-3 „rozdílové“ hráče. Naše mužstvo postrádalo brankáře a kapitána. Pavel Ježek tak, pokud se nepletu, poprvé ve své krátké brankářské kariéře odchytal celé utkání. Vypomohl Honza Kašpar, za což mu patří dík a uznání za solidní výkon.

První branku jsme dostali v 6. minutě. Na to jsme byli schopni odpovědět ve 13. minutě brankou Mikuláše Hynka, který projel z vlastní třetiny až před brankáře soupeře a hezkou ranou skóroval. Toto byl asi z naší strany nejsvětlejší okamžik utkání. Krátce na to přišla pro nás deklasující tříminutovka, ve které jsme inkasovali 4 branky. V naší hře se byly úseky, kdy jsme i téměř půl třetiny odolávali bez obdržené branky. Ale stejně jako v 1. třetině i v 3. třetině přišel tříminutový tvrdý atak soupeře, jehož výsledkem bylo 5 branek v naší síti a naše hra se zhroutila.

Branka: Mikuláš Hynek

Vyloučení: 2:5

Zásahy brankářů: 10:34

Trenér: Michal Procházka