JUN: KLJ kolo 11: SK Sršni vs. SK Černošice 4:6 (1:1, 1:1, 2:4)

Hrálo se: 07.12.2013

Co to čtete, princi?

Slova, slova, slova.

Černošice jsou silný tým, před naším utkáním porazily vedoucí Mělník. Přijely do Hory s jedenácti hráči v poli. A protože v prvním utkání bylo znát, že jsme na tom byli lépe kondičně, dalo se předpokládat, že bychom mohli mít výhodu.

Hned od počátku utkání jsem cítil, že nehrajeme dobře, že to není hra, kterou jsme schopni normálně hrát. Přesto jsme dvě třetiny byli o krok lepší tým a Černošice pokaždé musely dotahovat skóre. Dokonce jsme za první čtyři minuty a dvacet vteřin třetí třetiny dokázali dát další dvě branky a vedli jsme 4:2. I v tomto utkání se ukázalo, že pokud bychom normálně bruslili, hosty bychom ubruslili. Dokonce i náš brankář Michal Kurka si všiml, že „…už nemůžou.“ My ostatní jsme si nevšimli. Hráč hostí Červené Trenky hrál tentokrát s číslem 25 a hrál beka. Tlačil Černošice do útoku velmi dobře. Z pohledu utkání nejdůležitější branku dal (na 4:3) a vyrovnávací připravil. My jsme se ho najednou začali velmi bát a ustupovali jsme před ním (a potažmo před Černošicemi) až do hloubi naší třetiny. Zbytečně. Vyloženě jsme čekali, kdy dostaneme třetí gól. Otázkou času bylo vyrovnání a pátá branka. Všechno se to stalo, zcela logicky.

Zkoušeli jsme powerplay, ale hráli jsme v oslabení, takže v pěti… Dostali jsme  šestou branku.

Kadlec měl v utkání zbytečný trest na deset minut a potom do konce utkání. Není zřejmě schopen si uvědomit dosah svých řečí vůbec… Tentokrát to nebyla žádná obrana spoluhráčů.

Je to škoda, protože ostatní utkání kola nám velmi nahrála. Mělník opět prohrál, Sedlčany sebraly všechny body domácím Benátkám. My jsme ztratili, mohli jsme získat.

Nedá se nic dělat.

Ukazuje se jedna věc – celkově to byl zápas na slušné úrovni a to, že mohou hrát v každém utkání na výjimku tři starší hráči (ročník 1993) soutěži prospívá. Jde většinou o hráče vyšší výkonnosti (černošické číslo 25 Dominik Šalamoun patří určitě mezi nejlepší hráče soutěže) a zejména pro nováčky v juniorce je to určitě dobrá zkušenost. Vůbec bych řekl, že krajská liga je letos nejlepší za ty tři roky, které jsem sám viděl. I proto je škoda, že jsme to tentokrát tak dokonili.

Branky, jak šly za sebou – min. Asistence v závorce: 11. Hynek Otakar (Šváb Ladislav), 24. Zika Martin (Švejda Pavel), 43. Ryšan Dominik (Jestříbek David), 45. Sádlo Aleš (Hynek Otakar). Vyloučení: 4+(Kadlec 10+OK):7, Využití 1:0.

Sestava: Kurka Michal, (Balham Šimon) – Šváb Ladislav, Švejda Pavel, Marvan David, Švejda Petr „C“ – Hynek Ota, Sádlo Aleš, Jelínek Matouš – Zíka Martin, Ryšan Dominik, Kadlec Ondřej, Jestříbek David.