«

«

Pro 10

Těsná prohra ve Vlašimi

V sobotu zavítali mladší žáci do nové haly ve Vlašimi. Všichni jsme doufali, že se Sršňům i přes neúplnou sestavu podaří oplatit Spartaku porážku z domácího ledu. Utkání začalo pro Sršně velmi dobře  a od začátku jsme měli více šancí. V desáté minutě se prosadil Robin Míšek a Sršni se ujali vedení. Poté měli Sršni ještě několik šancí, ale gól se jim již vstřelit do konce první třetiny nepodařilo. Petr Gygal hájící branku Sršňů rovněž pochytal všechny šance Vlašimi. Do druhé třetiny šli Sršni s jedno brankovým náskokem. Hrál se vyrovnaný hokej, kdy v polovině 25 minuty se nejprve podařilo Vlašimi vyrovnat na 1:1, ale Robin Míšek v následném střídání opět strhl vedení na stranu Sršňů. Poté měli Sršni do konce druhé třetiny ještě několik tutovek, kdy se ocitli sami před gólmanem Vlašimi, avšak puk za jeho záda se jim propasírovat již nepovedlo. Třetí třetina byla opět vyrovnaná, kdy se střídali šance na obou stranách. Vlašimi se podařilo v 53 minutě nejprve vyrovnat po třetí dorážce na kterou již byl Petr krátký, ač se v brance natahoval co to jen šlo. Poté si vybral Péťa v brance Sršňů slabší chvilku a ihned po prohraném buly ve středovém kruhu si nešťastně srazil nahozený puk od modré čáry za svá záda. Vlašim se tímto gólem ujala vedení a i přes závěrečný nápor Sršňů si vítězství vzít nenechala. Přes prohru chci všechny za předvedenou bojovnou hru od začátku až do konce zápasu pochválit. V tomto zápase již chybělo doopravdy jenom malinko.

Sestava: Dvořák Vojtěch, Holeček Bedřich, Onderko Filip, Míča Dominik, Trnka David, Míšek Robin, Bartoš Pavel, Hynek Mikuláš, Hnilička Jan, Kvído Šimáček, Brankář: Petr Gygal, (Jakub Červinka),

Spartak Vlašim – SK Sršni Kutná Hora 3:2 (0:1,1:1,2:0)